Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Pavel Polakovič - boxer

 

Jmenuji se Pavel Polakovič, narodil jsem se a žiju v Olomouci. Boxu se věnuji už 16 let, v současnosti pracuji i jako trenér ve svém boxerském klubu Hi-Tech Box Club Olomouc. Mimo ring a klub už nemám moc prostoru, a proto veškerý volný čas trávím s rodinou. Můj cíl je být dobrým tátou a co se sportu týká, snažím se o zisk olympijské medaile a profesionálního titulu mistra světa ve své váze

Úspěchy:

V rámci kariéry olympijského boxu: 224 výher z 264 utkání

4x MČR mužů

Vítěz mnoha mezinárodních turnajů, dlouholetý reprezentant ČR ve všech věkových kategoriích

Účastník evropské kvalifikace na OH

Několikanásobné ocenění "nejtechničtejší borec turnaje"

Tvé začátky s boxem a první úspěchy?

S boxem jsem začal ve svých šesti a závodně od dvanácti let. Mezi mé první úspěchy patří určitě stříbrné a bronzové medaile na MČR kadetů a juniorů. Potom první místo na MT Olympijské naděje.

Jak probíhá tvá rutina a příprava na závody?

Běžně se připravuji na utkání a turnaje po boku mého osobního klubového trenéra a kondičního trenéra, ke kterému chodím až 3x do týdne. Když se připravuji na mezinárodní turnaje, jezdím s reprezentačním týmem a trenéry na soustředění.

Máš zkušenost a srovnání v doplňcích stravy obecně?

Doplňky stravy jsou součástí mého jídelníčku. Jako sportovec používám suplementy pro dobrou regeneraci a zdravý životní styl. Vyzkoušel jsem hodně produktů od různých firem a mám v tom více méně přehled.

Proč volíš spolupráci a produkty od Fit-day?

Hledal jsem produkty se zaměřením na přírodní bázi s obsahem zdravých bílkovin. Po první zkušenosti s Fit-day produkty jsem měl jasno! Tyto produkty jsou velmi kvalitní a zdravé. Jako profesionální sportovec dokážu ocenit jejich skvělý výkon.

Čím před a po výkonu doplňuješ energii? 

Před i po tréninku volím tzv. rychlou energii, většinou nějaké ovoce nebo smoothie před ranním tréninkem.

Nedávno jsme představili novou recepturu našich výrobků s mikronizovaným proteinem, které nyní disponují lepší chutí i vstřebatelností. Jaký produkt se stal tvým nejoblíbenějším a proč?

Můj nejoblíbenější produkt je Fit-Day smoothie Long Life. Jeho chuť je opravdu vynikající a výborně doplňuje můj jídelníček jako svačina anebo taky jako snídaně. Rozdíl oproti původním recepturám vidím zejména v chuti. Pocitově vnímám lepší regeneraci po náročných trénincích, což se dá nejspíš přisoudit novému mikronizovanému proteinu, který se skvěle vstřebává a pracuje ve prospěch pro tělo.

Jaké máš cíle v soukromém životě a v životě sportovce?

V soukromém životě bych velmi rád vedl svůj nynější boxerský klub, vychoval úspěšné sportovce a pozvedl Olomoucký a Český box jako trenér. Ve sportovní kariéře olympijského boxu bych rád získal medaili na MS, ME nebo na OH. V profesionálním boxu bych poté rád získal jeden z cenných titulů mistra světa.

Galerie Romana Polakoviče

Roman Polakovič - ambasador Fit-day 2