Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

     

Pondělí – Pátek: 8:00 –15:30

 

Email: podpora@fit-day.cz

 

Facebook Fit-day

 

ENIGEM, s.r.o., divize FIT-DAY, Fučíkova 132, 783 61, Hlubočky

 

IČ: 25818333   DIČ: CZ25818333

 

Bankovní spojení: FIO banka, a.s. - č.ú.: 2501078235/2010

 

Najít Fit-day

 

 
  

Kontakty

our_team

Jakub Molnár

Zakladatel, CEO
molnar.jakub@fit-day.cz
our_team

Jitka Molnár

Zakladatelka, CFO, vývoj výrobků
jitka@fit-day.cz
our_team

Pavla Bařinová

Zákaznická podpora, reklamace
pavla@fit-day.cz
+420 585 415 415
our_team

Alena Blahušková

Správa e-shopu, zákaznická podpora v AJ
alena@fit-day.cz
+420 585 418 255
our_team

Jiří Jehlář

Správa e-shopu
jiri@fit-day.cz
our_team

Tina Weiermüller

Správa e-shopu
tina@fit-day.cz
our_team

Miluše Drmolová

Výroba Fit-day
miluse@fit-day.cz
our_team

Jan Holoubek

Marketing
jan@fit-day.cz
+420 724 389 602
our_team

Tereza Košařová

Copywriting, SEO
tereza@fit-day.cz
our_team

Hana Di Cuia

Marketing
hana@fit-day.cz
our_team

Martin Molnár

Správa sociálních médií
martin@fit-day.cz
our_team

Kateřina Zitková

Správa sociálních médií
katerina@fit-day.cz
our_team

Anna Zmeškal

Grafika

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.