Kontaktujte nás

Zákaznický podpora     

Pondělí – Pátek: 8:00 –15:30

 
Email: podpora@fit-day.cz

Facebook Fit-day

 

ENIGEM, s.r.o., divize FIT-DAY, Fučíkova 132, 783 61, Hlubočky,

IČ: 25818333   DIČ: CZ25818333

Bankovní spojení: FIO banka, a.s. - č.ú.: 2501078235/2010

Najít Fit-day

 

Kontakty

Pavla MartinM Jarda MartinF
Zákaznická podpora, reklamace Press, Média Velkoobchod Spolupráce, velkoobchod
Pavla Bařinová Martin Molnár Jaromír Maráček Martin Filip
pavla@fit-day.cz martin@fit-day.com jaromir@fit-day.cz filip@fit-day.com
+420 585 415 415
 
+420 585 410 207
 
       
Honza Terka   Tera
Marketing
Copywriting, SEO 
Grafika, UI design 
 Grafika, ilustrace 
Jan Holoubek 
Tereza Košařová 
 Aneta Hylmarová 
 Tereza Hylmarová
jan@fit-day.cz
tereza@fit-day.cz
aneta@fit-day.cz
terez@fit-day.cz 
+420 585 418 255
     

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.