Náš příběh

On byl bankéř, ona milovnice zdravé výživy. Jakub, který denně dojížděl desítky kilometrů za prací do Ostravy, neměl na jídlo moc času, to vedlo k nezdravému stravování a nárůstu hmotnosti. Jitka se již od mládí zajímala o zdravý životní styl, a proto se s Jakubem rozhodli pro změnu. Při snaze o zdravé stravování neustále naráželi na chemicky zpracované potraviny. V moment kdy zjistili, že to v obchodech nepůjde, započali svou vlastní cestu.

Hledání nutričně hodnotných potravin přivedlo mladý pár na veganský způsob života. Středem jejich zájmu se staly rostlinné bílkoviny, problémem však byla dostupnost. Nakonec ale uspěli a začali si tvořit vlastní snídaně a svačinky, plné živin a proteinu. Neustálé ladění jídelníčku a hledání nových alternativ vedlo k touze podělit se o své poznání s ostatními.

V roce 2012 tak přišel zásadní krok, a to nelehká cesta k vlastnímu podnikání, vlastním produktům. Nakonec se Fit-day stal skutečností a mladý pár kráčel vstříc úspěchu.

 

Zakladetelé Fit-day Jakub a Jitka Molnárovi se synem

 

Od skromných začátků, kdy pro vás dnem i nocí navrhovali designové etikety, testovali nové produkty a balili pro vás zásilky už uplynul nějaký ten čas. Nyní již úspěšné podnikatele najdete v malebných prostorách prvorepublikové továrny. Přestože naše výrobky distribuujeme do více než 18 zemí světa, na naší kvalitě ani zápalu jsme nic neubrali.

A co chystáme ve Fit-day dnes? Hlavní změnou je přechod na jemný mikronizovaný protein, inovaci receptury a širší nabídku příchutí. Naše produkty tak budou nejen chutnější, ale také srovnatelné s živočišnými proteiny. Zkrátka se máte na co těšit.

S Fit-day jsme si splnili náš sen a věříme, že naše produkty vám pomáhají plnit ty vaše.

Jakub & Jitka

 

Náš příběh - 1. část

N%C3%A1%C5%A1%20p%C5%99%C3%ADb%C4%9Bh%20-%201.%20%C4%8D%C3%A1st

 

 

Náš příběh - 2. část

Náš příběh - 2. část

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.