Náš příběh

On byl bankéř, ona milovnice zdravé výživy. Jakub, který dojížděl za prací do Ostravy, neměl na jídlo moc času, to vedlo k nezdravému stravování a nárůstu hmotnosti. Jitka se již od mládí zajímala o zdravý životní styl, a proto se s Jakubem rozhodli pro změnu. Při snaze o zdravé stravování neustále naráželi na chemicky zpracované potraviny. V moment kdy zjistili, že to v obchodech nepůjde, započali svou vlastní cestu.

Hledání zdravých potravin přivedlo mladý pár na veganský způsob života. Středem jejich zájmu se staly rostlinné bílkoviny, problémem však byla dostupnost. Nakonec ale uspěli a začali si tvořit vlastní snídaně a svačinky, plné živin a rostlinných bílkovin. Neustálé ladění jídelníčku a hledání nových alternativ vedlo k touze podělit se o své poznání s ostatními.

V roce 2012 tak přišel zásadní krok, a to nelehká cesta k vlastnímu podnikání, vlastním produktům. Nakonec se Fit-day stal skutečností a mladý pár kráčel vstříc úspěchu.

 

Jakub a Jitka - zakladatelé Fit-day

 

Od skromných začátků, kdy pro vás dnem i nocí navrhovali designové etikety, testovali nové produkty a balili pro vás zásilky už uplynul nějaký ten čas. Nyní již úspěšné podnikatele najdete v malebných prostorách prvorepublikové továrny. Přestože naše výrobky distribuujeme do více než 18 zemí světa, na naší kvalitě ani zápalu jsme nic neubrali.

A co chystáme ve Fit-day dnes? Hlavní změnou je přechod na jemný mikronizovaný protein, inovaci receptury a širší nabídku příchutí. Naše produkty tak budou nejen chutnější, ale také srovnatelné s živočišnými proteiny. Zkrátka se máte na co těšit.

S Fit-day jsme si splnili náš sen a věříme, že naše produkty vám pomáhají plnit ty vaše.

Jakub & Jitka

 

Náš příběh - 1. část

N%C3%A1%C5%A1%20p%C5%99%C3%ADb%C4%9Bh%20-%201.%20%C4%8D%C3%A1st

 

 

Náš příběh - 2. část

Náš příběh - 2. část

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.