Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Náš příběh

On byl bankéř, ona milovnice zdravé výživy. Jakub, který denně dojížděl desítky kilometrů za prací do Ostravy, neměl na jídlo moc času, to vedlo k nezdravému stravování a nadbytečným kilům. Protože se Jitka už od mládí zajímala o zdravý životní styl, rozhodli se s Jakubem pro změnu. Při snaze o zdravé stravování ale neustále naráželi na průmyslově zpracované potraviny plné chemie a cukru. V momentu, kdy zjistili, že to v obchodech nepůjde, započali svou vlastní cestu.

Hledání nutričně hodnotných potravin přivedlo mladý pár na veganský způsob života. Středem jejich zájmu se staly rostlinné bílkoviny, problémem však byla jejich dostupnost. Nakonec ale uspěli a začali si tvořit vlastní kvalitní snídaně a svačiny plné proteinu a ovoce.

Neustálé ladění jídelníčku a hledání nových alternativ vedlo k touze podělit se o své poznání s ostatními. V roce 2012 tak přišel zásadní krok, a to nelehká cesta k vlastnímu podnikání a produktům. Fit-day se stal skutečností a mladý pár kráčel vstříc úspěchu.

 Od skromných začátků, kdy pro vás dnem i nocí navrhovali etikety, testovali nové receptury a balili zásilky už uplynul nějaký ten čas. Sympatický pár nyní najdete v malebných prostorách prvorepublikové továrny s moderní výrobní linkou.

A co se děje ve Fit-day dnes? Hlavní změnou je přechod na jemný mikronizovaný protein s vylepšenou chutí a širší nabídka produktů i příchutí.

S Fit-day jsme si splnili náš sen a věříme, že Fit-day produkty vám zase pomáhají plnit ty vaše.

Váš Jakub & Jitka