Náš příběh

On byl bankéř, ona milovnice zdravé výživy. Jakub, který denně dojížděl desítky kilometrů za prací do Ostravy, neměl na jídlo moc času, to vedlo k nezdravému stravování a nadbytečným kilům. Protože se Jitka už od mládí zajímala o zdravý životní styl, rozhodli se s Jakubem pro změnu. Při snaze o zdravé stravování ale neustále naráželi na chemicky zpracované potraviny. V momentu, kdy zjistili, že to v obchodech nepůjde, započali svou vlastní cestu.

Hledání nutričně hodnotných potravin přivedlo mladý pár na veganský způsob života. Středem jejich zájmu se staly rostlinné bílkoviny, problémem však byla dostupnost. Nakonec ale uspěli a začali si tvořit vlastní snídaně a svačiny plné živin a energie. 

Neustálé ladění jídelníčku a hledání nových alternativ vedlo k touze podělit se o své poznání s ostatními. V roce 2012 tak přišel zásadní krok, a to nelehká cesta k vlastnímu podnikání a produktům. Fit-day se stal skutečností a mladý pár kráčel vstříc úspěchu.

 

Zakladetelé Fit-day Jakub a Jitka Molnárovi se synem

 

Od skromných začátků, kdy pro vás dnem i nocí navrhovali designové etikety, testovali nové produkty a balili zásilky už uplynul nějaký ten čas. Nyní už úspěšné podnikatele najdete v malebných prostorách prvorepublikové továrny s moderní výrobní linkou. Přestože výrobky distribuují do více než 18 zemí světa, na kvalitě ani zápalu nic neubrali.

A co se děje ve Fit-day dnes? Hlavní změnou je přechod na jemný mikronizovaný protein, inovace receptury a širší nabídka příchutí i produktů.

S Fit-day jsme si splnili náš sen a věříme, že Fit-day produkty vám zase pomáhají plnit ty vaše.

Jakub & Jitka

 

Náš příběh - 1. část

N%C3%A1%C5%A1%20p%C5%99%C3%ADb%C4%9Bh%20-%201.%20%C4%8D%C3%A1st

 

 

Náš příběh - 2. část

Náš příběh - 2. část

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.