Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Často kladené otázky

 • Doprava

 • Jaká je cena dopravy?

  Pro doručení vašich zásilek nabízíme 2 způsoby dopravy - formou doručení na adresu, nebo na výdejní místo.

  PPL Express CZ/SK - 89 Kč/99 Kč
  PPL ParcelShop CZ - 69 Kč
  Pouze elektronicky - e-mailový poukaz

  Příplatek za dobírku - cena 29 Kč
  Osobní vyzvednutí na pobočce - zdarma

  Od 1200 Kč máte navíc DOPRAVU ZDARMA.

 • O produktech

 • Mohou vaše produkty těhotné či kojící ženy?

  I přesto, že jsou veškeré naše produkty vyrobeny z přírodních surovin, nedokážeme určit dopady na jednotlivce. Stévie coby rostlinné sladidlo, kterou najdete v našich produktech, nebyla dosud dostatečně vytestována na těhotných a kojících ženách a dětech do 5 let. Proto musíme z nařízení Evropské unie toto tvrzení uvádět na každé etiketě. Případnou konzumaci doporučujeme probrat s ošetřujícím lékařem, poté je již rozhodnutí na samotné mamince.

 • Jak jinak využít protein?

  Přípravou nápoje v shakeru to rozhodně nekončí. Proteiny mají širokou škálu využití, a vy tak máte různé možnosti, jak své tělo obohatit o prospěšné bílkoviny.

  Kromě nápoje lze přidat Fit-day protein do ranní kaše, pečení a vaření nebo pro obohacení smoothie.

 • Jaký je nejlepší produkt na hubnutí?

  Na trhu najdeme širokou škálu prostředků k hubnutí. Minimum z nich je však přírodního složení. Fit-day produkty jsou založeny na rostlinné bílkovině s přísným dohledem na původ a zpracování každé ingredience.

  Naše nápoje neobsahují chemii, pomáhají zasytit a potlačují chuť na sladké. Představují ideální doplněk v rámci dietního programu.

  Kromě samotných produktů nabízíme také Santiagovu dietu, kde je vypracovaný až 60denní plán s cílem vybudovat u jedince návyky zdravého stravování.

 • K čemu slouží detox?

  Detox nebo také očistná kúra je ozdravný proces, který pročistí vaše tělo, posílí imunitu a uleví organismu. Díky vysokému obsahu zeleniny jsou detoxikační nápoje plné vlákniny a minerálů. Procedura vyplaví toxiny a odlehčí přetíženým orgánům.

  Takový proces je vhodné podstoupit jednou až dvakrát ročně, kdy se v těle hromadí škodliviny ze vzduchu, jídla nebo stresu.

 • Proč vaše produkty nejsou vhodné pro děti do 5 let?

  Veškeré naše produkty se vyznačují vysokým obsahem proteinu a přidaným sladidlem steviol-glykosidy (stévie). Stévie nebyla Evropskou unií dosud dostatečně vytestovaná na dětech do 5 let, a proto musíme ze zákona toto tvrzení uvádět na každé etiketě.

  U příjmu bílkovin platí, že lidské tělo by mělo přijmout za den pouze tolik gramů bílkovin, kolik odpovídá váze daného jedince. Na 1 kg hmotnosti = 1 g bílkoviny DENNĚ. Např. při hmotnosti dítěte 7 kg je maximální denní příjem 7 g bílkoviny.

 • Kdy se užívá protein premium?

  Řada premium patří mezi nápoje s nejširším využitím a prémiovou kvalitou. Skvěle se hodí pro doplnění bílkovin na denní bázi.

  Premium lze využít pro doplnění energie během dne, jako přísadu do pečení a vaření či pro obohacení smoothie drinků.

 • Obsahují vaše produkty rafinované cukry nebo laktózu?

  Veškeré naše produkty jsou čistě přírodní, bez obsahu lepku, sóji, laktózy a přidané chemie. Nápoje jsou doslazovány pouze steviol-glykosidy (stévie), která je stejně jako zbytek surovin rostlinného původu..

 • Slouží vaše produkty jako doplněk stravy nebo jako náhrada stravy?

  Fit-day produkty obsahují kromě mikronizovaného proteinu ovoce a zeleninu, přírodní aroma a jsou doslazovány steviol-glykosidy (stévie). Proto jsou zařazeny v kategorii nealkoholických nápojů se zvýšeným obsahem bílkovin se sladidlem steviol-glykosidy.

  Naše nápoje se skvěle hodí jako rychlá a kvalitní snídaně a svačina, podpora růstu svalové hmoty nebo náhrada bílkovin pro vegetariány či vegany.

  Nejedná se však o plnohodnotnou náhradu hlavních jídel!

 • Obsahují vaše produkty lepek?

  Všechny naše výrobky jsou plně bezlepkové, tudíž je můžou bez obav konzumovat i celiaci.

 • Dávkování a využití

 • Jaké je správné dávkování a užívání?

  Doporučujeme konzumovat 45 g prášku (porce) v 400-450 ml vody či rostlinného mléka 1 - 2 x denně. To odpovídá dvěma odměrkám, která je součástí 900g balení. U 135g balení porce odpovídá 5 vrchovatým polévkovým lžícím.

  Kromě samotné konzumace je vhodné dodržovat pár jednoduchých pravidel pro správné účinky Fit-day produktů:

  -dodržovat pitný režim
  -omezit alkohol
  -omezit sladké pokrmy
  -dbát na kvalitní spánek
  -držet se zdravého stravování

 • Jsou vaše produkty vhodné na pečení či vaření?

  Fit-day produkty jsou vhodné nejen na pití, ale také k obohacení nejrůznějších pokrmů. Skvěle se hodí na pečení koláčů nebo proteinového chleba. Lze je využít jako alternativní zahušťovadlo do omáček či k obohacení snídaňových kaší, jogurtů a čerstvých smoothies.

 • Jsou vaše produkty lehce stravitelné?

  Fit-day proteinové nápoje jsou založeny na bázi mikronizované bílkoviny. Ta se díky unikátní jemnosti snadno rozpouští a dobře tráví.

 • Zhubnu po vašich produktech?

  Bohužel neprodáváme zázračné koktejly, po kterých bez jakéhokoliv úsilí snížíte svou hmotnost. Díky vysokému obsahu bílkoviny ale Fit-day produkty podpoří dietní program a na dlouhé hodiny zasytí organismus. Nápoje však stále představují jen doplněk, tudíž je vhodné nakombinovat je s vyváženou stravou a pohybem.

  Pro zájemce o redukční programy jsme připravili proteinovou a Santiagovu dietu, která kromě samotného balíčku produktů nabízí návod na sestavení vyváženého a lehkého jídelníčku až na dobu 60 dní.

 • Ostatní

 • Jaký váš produkt mi pomůže nejrychleji zhubnout?

  V případě vážného zájmu o hubnutí jsme si pro vás připravili program Santiagovy diety, která efektivně a bez zbytečného hladovění napomáhá postupně shodit přebytečná kila a učí jedince zásadám zdravého životního stylu.

 • Kde najdu vaše kamenné prodejny?

  V současnosti můžete najít Fit-day produkty na našich webových stránkách.

  Pokud si objednáte zboží s osobním převzetím, můžete navštívit sídlo naší rodinné firmy v Hlubočkách.

 • Produkt mi nechutná! Co mám dělat?

  Moc nás mrzí, že produkt není podle vašich představ.

  Ze začátku se může zdát specifická chuť zvláštní, zejména při přechodu z doslazovaných či syrovátkových produktů. Dejte nápoji aspoň týden šanci, aby si vaše chuťové buňky mohly přivyknout chuti rostlinného proteinového nápoje. Pro lepší chuť rovněž doporučujeme prášek rozmíchat v rostlinném mléce namísto vody.

  Fit-day produkty si kladou za cíl poskytnout vašemu organismus zdravý přísun živin a maximální podporu při výkonech. Neustále se snažíme naše směsi vylepšovat, avšak se zachováním přírodního složení. Během léta 2020 jsme přešli na unikátní recepturu mikronizovaného proteinu, díky které se naše koktejly staly chutnějšími a pyšní se i nebývale jemnou texturou.

 • Jaké je správné využití Santiagovy diety?

  Náš program ocení nejen všichni ti, kdo nejsou spokojení se svou figurou a hledají jednoduchou, ale účinnou dietu s přesahem do budoucna.

  Santiagova dieta je revoluční procedura, která ukazuje efektivní cestu k vysněné postavě s pomocí vyváženého jídelníčku bohatého na zeleninu, luštěniny a ovoce. Cílem Santiagovy diety je postupné a přirozené hubnutí a vštěpení základních principů zdravého stravování.

 • Nemůže po dietě nastat jojo efekt?

  Jde o jev, který nastává po extrémnějších dietách. Tělu chybí potřebné látky, a proto se jedinec nasytí "po svém", čímž dojde k opětovnému nabrání hmotnosti. Často se stává, že právě dietní programy se špatnou skladbou živin mají zmíněný efekt.

  Santiagova dieta je poctivě odzkoušena a sestavena tak, aby zajistila neustálý pocit sytosti a celkový příjemný průběh. Během 60 dní, kdy je program v běhu, se postupně učíte, jak denně fungovat na lehké a nutričně vyvážené stravě a vyhýbat se nezdravým potravinám.

  Po ukončení je vhodné alespoň částečně dodržovat výživová doporučení a recepty obohacené o zeleninu, luštěniny a ovoce. Jedině tak zabráníte nežádoucímu jojo efektu.

 • Co se stane, když překročím doporučenou denní dávku?

  Nejprve je důležité říct, že silně nedoporučujeme překračovat denní doporučenou dávku, kdy 1 g bílkovin = 1 kg lidské hmotnosti za den. Při konzumaci našich nápojů jsou zapojeny v činnost veškeré filtrační orgány (játra, ledviny) a v případě nadměrné konzumace dochází k jejich zatížení.

  Riziko případného poškození jater nebo ledvin může nastat pouze v extrémních případech dlouhodobé nadměrné konzumace. Pokud nedopatřením překročíte DDD nehrozí žádné nebezpečí, poškození či vedlejší účinky. V rámci dávkování je nejlepší používat selský rozum a dát tělu jen tolik bílkovin kolik potřebuje.

  *DDD - doporučená denní dávka