Doprava

Způsoby dopravy

1. PPL ParcelShop CZ – doručení zásilky na výdejní místo zprostředkované společností PPL. Doba doručení je 1–3 pracovní dny. Zpracování zásilky může trvat až 24 hodin od data přijetí v pracovní den. O víkendech a svátcích se doba zpracování posouvá na následující pracovní den.
 
2. PPL Express CZ/SK – přeprava balíků od společnosti PPL. Doručení do 48 hodin od data zpracování. Zpracování zásilky může trvat až 24 hodin od data přijetí v pracovní den. O víkendech a svátcích se doba zpracování posouvá na následující pracovní den.
 
3. Zásilkovna doručení na výdejní místo CZ/SK – doručení zásilky na výdejní místo zprostředkované společností Zásilkovna. Doba doručení je 1–3 pracovní dny. Zpracování zásilky může trvat až 24 hodin od data přijetí v pracovní den. O víkendech a svátcích se doba zpracování posouvá na následující pracovní den.
 
4. Zásilkovna doručení na adresu CZ – doručení zásilky na adresu zprostředkované společností Zásilkovna. Doba doručení je 1–3 pracovní dny. Zpracování zásilky může trvat až 24 hodin od data přijetí v pracovní den. O víkendech a svátcích se doba zpracování posouvá na následující pracovní den.
 
5. DPD Expresní doručení – doručení zásilky na adresu zprostředkované společností DPD.
 
6. DHL Express ZAHRANIČÍ (včetně SK) – doručení zásilky od přepravní společnosti DHL. Doba doručení je 2–6 pracovních dni. Zpracování zásilky může trvat až 24 hodin od data přijetí v pracovní den. O víkendech a svátcích se doba zpracování posouvá na následující pracovní den. Pouze do zahraničí.
 
7. Osobní odběr – osobní odběr zboží v prodejně a továrně Fit-day na adrese Fučíkova 132, 738 61 Hlubočky. Objednávku je možné zaplatit i hotově.
 

Ceník dopravy 

1. PPL ParcelShop CZ – 69 Kč (dobírka není možná)
 
2. PPL Express CZ/SK – 89 Kč/175 Kč (dobírka není možná)
 
3. Zásilkovna doručení na výdejní místo CZ/SK – 69 Kč/97 Kč (dobírka + 29 Kč)
 
4. Zásilkovna doručení na adresu CZ – 79 Kč (dobírka není možná)
 
 
5. DHL Express ZAHRANIČÍ – 199 Kč
 
6. Osobní odběr – ZDARMA
 

Doprava zdarma

1. Při doručování zásilek v rámci České republiky je doprava zdarma u objednávek nad 799 Kč.
 
2. Při doručování zásilek na Slovensko je doprava zdarma u objednávek nad 2 500 Kč.