Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Velkoobchodní spolupráce

 

 

Hledáte kvalitní produkty zdravého životního stylu, které zaplní vaše regály a zvýší prodeje? Pak vsaďte na Fit-day. Nabízíme přírodní proteinové koktejly, smoothie a snídaně s unikátním složením a skvělou chutí.

 

  • Proč právě Fit-day?

Jsme rodinná firma, za jejímž vznikem stojí mladý manželský pár a touha nalézt lepší způsob stravování. První testovací vzorky vznikaly už před devíti lety v kuchyni, dnes si bez našich produktů nedokážou desetitisíce lidí jak v Česku, tak na Slovensku představit svůj běžný den. Spokojené zákazníky máme i v zahraničí, kdy vyvážíme do více než 18 zemí světa.

  • 100% přírodní produkty

Na prémiové kvalitě našich produktů si zakládáme, pečlivě volíme ty nejlepší ingredience s evropským původem a nad vývojem každé receptury trávíme dlouhé měsíce. Výsledkem jsou přírodní proteinové produkty bez obsahu alergenů, které skvěle chutnají a obohatí tělo.

  • Neustálá inovace

Stále se snažíme o inovaci receptury stávajících produktů, proto jsme v létě 2020 mohli představit revoluční mikronizovaný protein. Ten umožnil zásadně vylepšit chuťové vlastnosti a texturu nápojů i míru vstřebatelnosti bílkovin. Dosud jde o novinku, kterou nikdo jiný nenabízí.

Každý rok také rozšiřujeme naši nabídku o nové produkty a pravidelně vycházíme s limitovanými edicemi. Jen v letošním roce přibylo 12 nových produktů nebo příchutí. S námi jednoduše nebudete pozadu.

  • Benefity

Propagační materiály: každému velkoobchodnímu partnerovi nabízíme produktové letáky zdarma

Individuální podpora: pro řešení obtíží, dodatečné informace o produktech či stavu objednávek je vám ve všední dny plně k dispozici zákaznická podpora

 

Máte o spolupráci zájem? Pak se obraťte na naši zákaznickou podporu pro zaslání velkoobchodního ceníku a objednávkového formuláře. 

Ondřej morávek

Vedoucí zákaznické podpory
ondrej@fit-day.com
+420 585 415 415