Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Agáta Hanychová - herečka a moderátorka

Agáta Hanychová - členka Fit-day týmu

Mé kariérní začátky a první úspěch.

Můj první úspěch byl v roce 2005, kdy jsem se umístila na druhém místě v soutěži krásy Miss ČR. Největším úspěchem v životě jsou mé děti a hlavně to, že jsem máma!

Jakou máte zkušenost se společností Fit-day?

Skvělou! Když jsem začala s Fit-day spolupracovat, velice mě zaujaly jejich produkty a hlavně zcela přírodní složení. Skvělé je, že jsou bez přidaného cukru. Dlouho jsem hledala produkty pro udržení váhy a konečně jsem je našla.

Jaký produkt Fit-day máte nejraději?

Jasně že růžový shaker. Mám více favoritů ale nejvíce mi chutná kokosový koktejl s příchutí jahody - kousky lyofilizovaného ovoce jsou bezkonkurenční. Mým dalším oblíbencem je smoothie LONG-LIFE pro jeho výbornou chuť.

Jak vypadá Váš běžný den a jak se připravujete na natáčení?

Ranní rutina spočívá v tom, že hned ráno nachystám snídani dětem. Po snídani sednu do auta a odvezu Miu do školky a Kryšpína do školy. Během toho, co jsou děti pryč, pracuji a snažím se být co nejvíce produktivní, než opět trávím čas s dětmi. Však to znáte - domací úkoly, vaření, praní, uklízení... Zkrátka nic zvláštního, co by jiná máma nedělala. Na natáčení se nijak zvlášť nepřipravuji, záleží, co vyžaduje dané natáčení.

Jakou máte motivaci?

Mou největší motivací je rodina. Prioritou není mít doma vždy perfektně uklizeno, ale to, abych ušetřený čas věnovala dětem.

Jaké máte cíle?

Vychovat z mých dětí dobré lidi a být dobrá máma! Také vést šťastný a spokojený život a mít zdravou rodinu.