Eva Decastelo - herečka a moderátorka

Eva Decastelo - ambasadorka Fit-day

Jmenuji se Eva Decastelo a jsem hrdou maminkou dvou dětí. Profesně pak moderátorkou, herečkou malých rolí a to jak v seriálech (Ulice, Ohnivý kuře nebo aktuálně Slunečná) nebo i na divadelních prknech (Natěrač, Příště ho zabiju sám nebo A do pyžam!) Ve volném čase spím. Jindy na to totiž není čas.

Mé kariérní začátky a první úspěch.

Co si vzpomínám, chtěla jsem být baletkou, krasojezdkyní v cirkuse nebo lékarnicí. Ani jedno z toho nevyšlo, ale rozhodně toho neliltuji, protože díky práci herečky a moderátorky můžu být prakticky kýmkoliv.

Jakou máte zkušenost se společností Fit-day?

Se společností Fit-day spolupracuji poměrně dlouhou dobu a poctivě testuji veškeré produkty a jsem příjemně překvapená, že zdravé věci mohou dobře chutnat.

Jak se připravujete na natáčení?

To vždy záleží na dané roli. Nejdůležitější je mít dostatek klidu, prostudovat si texty, a promyslet si, jakou postavu hraju. Představuji si, jak by se chovala v různých situacích a snažím se přemýšlet jako ona.

Nedávno jsme představili novou recepturu našich výrobků s mikronizovaným proteinem, které nyní disponují lepší chutí i vstřebatelností. Jaký produkt se stal vašim nejoblíbenějším a proč?

Po představení nových výrobků a přepracování receptur u všech produktových řad mě nejvíc oslovily smoothie. Jejich krémová struktura a výborná chuť je ve srovnání s jinými rostlinnými doplňky stravy pro mě nepřekonatelná, opravdu se to povedlo! Mým favoritem jsou Mango Berry a Banana Chocolate, které si dávám v podobě šejku jako svičinu všude a vždy, když nestíhám. Chutnají mi, zasytí a dodají tělu vše potřebné. Takže můžu mlsat a mít z toho i dobrý pocit.

Když srovnám původní recepturu s tou současnou, přijdou mi nové produkty lépe pitelné ve smyslu konzistence. Ač neobsahují žádné živočišné složky, působí na mě hladčeji, krémově. Jako hlavní bonus ale považuji to, že už tolik nechutnají po hrachu, avšak podíl výživné hráškové bílkoviny zůstává pořád stejný. Netuším jak toho ve Fit-day dosáhli, ale je to super.

Jakou máte motivaci?

Klasickou motivaci vůbec nepotřebuji, snažím se vše dělat s radostí a vždy se snažím o co nejlepší výsledek.

Jaké jsou vaše cíle?

Mým jediným životním cílem je dobře vychovat děti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.