Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Aik a Johanka - youtubeři a cestovatelé

Fit day team - Aik a Johanka

 

Jsme Aik a Johanka, mladý pár dobrodruhů žijící v Austrálii, který skrze Youtube přináší do Česka neobyčejné zážitky z této divoké klokaní země. Snažíme se o to, aby na českém Youtube byla hodnotná tvorba, ze které si člověk něco odnese a taky se u ní zasměje.

Úspěchy:

Youtube kanál se skoro půl milionem odběratelů a s úžasnými 130 miliony zhlédnutí

Úspěšné videoprojekty s mnoha miliony zhlédnutí - ať už vtipné scénky či songy, ale i minifilm pojednávající o nebezpečí na internetu používaný v rámci přednášek Policie ČR ve školách po celé republice

Vaše začátky s cestováním a vaše první větší cesta?

My se za velké cestovatele tolik nepovažujeme. Obecně jsme spíš dva do života nadšení lidé, kteří se skrz videa snaží předat světu co nejvíce radosti, zajímavých informací a hlavně humoru! Toho není nikdy dost. Teď jsme po cestách v USA a Asii zakotvili na delší dobu v Austrálii a tady je to fakt jízda!

Jakou máte zkušenost se společností Fit-day a produkty?

Když se nám poprvé z Fit-day ozvali, říkali jsme si, proč produkty nevyzkoušet a nezjistit víc. Nikdy totiž nejdeme do spolupráce, pokud produktům sami nevěříme. Produkty Fit-day a hlavně celá myšlenka firmy se nám ale zalíbila. Je skvělé, že jdou do všeho naplno stejně jako my.

Staly se někdy Fit-day produkty součástí vaší každodenní rutiny?

Na našich roadtripech po Austrálii nám už několikrát zachránily nemilou situaci, kdy nás přepadl hlad a potřebovali jsme ho rychle zahnat. Jako u většiny žen, když dostane Johanka hlad, je třeba být na pozoru! To je samozřejmě legrace, ale mít po ruce na cestách a při hektických dnech protein je super, protože ne vždycky má v takových situacích člověk čas hledat, kde koupit něco dobrého, vydatného a hlavně zdravého.

Nedávno jsme na trh uvedli kompletně předělanou produkci všech našich výrobků, které jsou založené na mikronizovaném proteinu. V čem shledáváte největší rozdíl či posun ve srovnání s předchozími produkty Fit-day?

Za největší změnu rozhodně považuji nové ovocné smoothies, které teď mají mnohem výraznější, ovocnější a sladší chuť a hrachový protein v nich už není vůbec znát. Za Aika vede klasika čoko-banán smoothie a za Johanku borůvkový Long Life.

Jak si užíváte společné natáčení a slávu na sociálních sítích?

Natáčení si užíváme moc, je to ta zábavná stránka naší práce. Na druhou stranu hodiny střihu a práce u počítače, to je ta strana odvrácená. Od "slávy" na sociálních sítích jsme sem ke klokanům tak trochu utekli. Je úžasné v Česku potkávat lidi, kteří sledují naši tvorbu a pokecat s nimi, ale ne vždycky je pro to "selfíčko" ta vhodná situace. Občas chcete mít svůj klid a nemít neustále pocit, že vás někdo sleduje, obzvlášť pak v pátek večer. Takže tu anonymitu zde si docela užíváme.

Jakou máte motivaci, co vás žene vpřed?

Motivací máme hodně, ale jednou z hlavních bude určitě chuť vytřískat ze života, co nejvíc to jde! A na to je hlavně Aik expert.

Jaké máte společné plány a cíle?

Aktuálně je v plánu hlavně prozkoumat Austrálii křížem krážem a natočit z ní co nejvíc zábavných a zajímavých videí. Začínáme se teď taky soustředit na náš celoživotní sen a cíl - natočit plnohodnotný film. K němu ale budeme nejdříve potřebovat najít ten správný tým lidí, což se doufáme podaří.

Galerie Aika a Johanky

Aik a Johanka - ambasadoři Fit-day 1

Aik a Johanka - ambasadoři Fit-day 2