Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Fit-day superfood miska

SUPERFOOD MISKA ANEB VITAMÍNOVÁ BOMBA!

 

Potřebujete doplnit vitamíny?

Superfood miska je pro Vás nejlepší volbou a to i pokud spěcháte do zaměstnání.

 

PROČ JÍST BORŮVKY? 

Borůvky obsahují modré barvivo zvané myrtilin, které zachycuje volné radikály, čímž snižuje riziko srdečně-cévních chorob. Pomáhájí i na vysoký krevní tlak a šťáva z nich je vhodným doplňkem při dietě. 

Borůvky zlepšují zrak stejně jako mrkev. Ten kdo dlouho a pravidlně pracuje na počítači by měl konzumovat borůvky. Zpomalují stárnutí mozkových buněk a celkový proces stárnutí organismu a snižují riziko rakoviny. 

Kromě pomoci při léčbě respiračních onemocněních, chřipky, angíny a zánětlivých onemocněních sliznic působí příznivě na trávicí a močové ústrojí, mají dobrý vliv nejen na snížení hladiny cholesterolu v krvi, ale jsou i jemným prostředkem proti rakovině prostaty pro jejich močopudný účinek. 

 

JEZTE BANÁNY! PROSPÍVAJÍ VAŠEMU TĚLU

Banány jsou jedním z nejvýživnějších a nejléčivějších plodů na této planetě.

Banány obsahují vysoké množství antioxidantů, které chrání před volnými radikály a chronickými nemocemi.

Konzumace banánů mezi jídly pomáhá stabilizovat krevní cukr a redukuje ranní nevolnost.

Chrání také před přetížením svalů během cvičení.

Banány Vám dodají dostatek energie!

Pomáhají s trávením

Banány obsahují velké množství pektinu a vlákniny, která podporuje trávení. Banány pomáhají i jako prevence před svalovou křečí.

Léčí bolest břicha

Pálení žáhy banán spolehlivě zažene. Vysokým obsahem škrobu dokáže neutralizovat kyselost žaludku, kde vytvoří jakousi ochrannou fólii a pokryje podrážděnou žaludeční sliznici.

Banány redukují otoky, chrání před cukrovkou typu 2, pomáhají hubnout, posilují nervovou soustavu, pomáhají produkovat bílé krvinky a to vše díky vysokým hodnotám vitamínu B6.

 

Fit-day superfood miska

 

Ingredience na 2 porce: 

- 3-4 banány

-250g borůvek

-60g Fit-day superfood Long-Life 

 

Na ozdobení: borůvky, banán, ostružiny a mandle

 

Postup:

Banány oloupeme a vhodíme do mixéru. Přidáme borůvky a 60g Fit-day superfood Long-life. Rozmixujeme do hladka a nalejeme do smoothie misky. Dozdobíme borůvkami, banánem, ostružinami a mandlemi.