Snídaně na cestě

Povím Vám jeden klasický denní příběh (naprosto reálný příběh, protože se stal právě včera! A právě mě!), kdy je člověk celý den v trapu. Kdy kromě schůzek a vlaku s tramvají, naprosto nic jiného nestíhá! Ted nic tak podružného, jako je například jídlo… tak maximálně oběd a ten zbytek? Ono se to nějak podá; nějakou tu rychlovku na ulici - párek v rohlíku, tedy doufám, že to co je v tom rohlíku, je párek (!), nebo něco podobného… Klasika, co?

Nebo myslíte, že by to šlo i jinak? Alespoň trochu jinak? Uvidíme…

 

To zase bude den!

 

Celý den strávený ve vlaku… jednání… Brzké ranní vstávání, alespoň, že se člověk stihne celkem v klidu nasnídat. Pravděpodobně je to poslední klidná chvíle a čas na jídlo na posledních několik hodin! Nejprve pár hodin ve vlaku. Potom rychle na prezentaci a obchodní jednání… a čas na jídlo?! Kdeže!

Ještě štěstí, že jsem si s sebou prozíravě (dle zkušeností z minula…) připravil shaker s něčím perfektním, co vím, že mne nakopne, zasytí, je to zdravé, chutné a nemusím se bát, že něco zase nestihnu atd.

Fit-day ovesné vločky-banán-čokoláda – vyzkoušený smoothie drink, snad „nejhutnější“ a nejvýživnější smoothie, které jsem kdy vyzkoušel! Možná to dělají ty vločky (?), ale při pití tohoto smoothie máte opravdu pocit, že úplně cítíte, jak se „plníte“ a jak jste „najezení“ A když si ho k tomu ušejkujete ještě se sojovým mlékem – no, prostě chuťovka!

Fajn!

Zdravé recepty z banánu

Jak na to?

300-400 ml sójového mléka (záleží na Vás, jak to chcete mít husté. Ovšem v tomto případě bych doporučoval spíše těch 400ml), 2 odměrky Fit-day Oat-Banana-Chocolate (2x15g), vše pořádně protřepat ve shakeru – a je to!

Ale pokračujme… Tak jsem se ještě před jednáním „naplnil“ a po ukončení jedné schůzky, jsem pak už spěchal na další schůzku. Po nějakých dvou hodinách další prezentace a konečně chvíle klidu u oběda. A pak jsem se opět ocitl, kde jinde (?), než ve vlaku!

A je tu najednou pátá hodina, začínám cítit hlad, a tak vytahuju dnešní druhou várku před-připraveného smoothie – tentokrát Fit-day banán-kokos. Takový osvěžující drink, který si můžete v podstatě vychutnat kdekoliv – třeba i ve vlaku.

Nápady na snídani

Jak na to?

300ml sójového mléka s příchutí vanilky, 2 odměrky Fit-day Banana-Coconut (2x15g), vše pořádně protřepat ve shakeru – a je to! Komplet!

Chuť tohoto smoothie „obohaceného“ o vanilkové sójové mléko – paráda!

 

A pak že se to nedá; že se prý nedá stihnout všechno! A ještě zdravo-chutně J. Jak vidíte, jde to a ani to není takový problém! Nevěříte? Tak si to vyzkoušejte sami, není nic jednoduššího a není nic lehčího! Je to jen na Vás… a na Vašem těle…

A pak mi napište, co a jak, a uvidíte, jak se spolu shodneme… 

 

www.fit-day.cz

www.chytrasnidane.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.