Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Jahodovo-ostružinová smoothie bowl s čokoládou

Také bojujete během horkého léta s pravidelným jídelníčkem? Naprosto vám rozumíme, zkrátka není hlad ani chuť. Přesně pro takové dny, kdy je jediným řešením servírovat na stůl něco lehkého a především osvěžujícího, je jako stvořená naše proteinová smoothie bowl plná vitamínů a antioxidantů. Připravte se na perfektně vyváženou chuť sladkých jahod a nakyslých ostružin, zjemněnou kokosovým mlékem a kousky kvalitní čokolády. 

Co budeme potřebovat?

Na smoothie (1 porce):

45 g Fit-day protein smoothie jahoda-čokoláda

100 g čerstvých jahod 

75 g čerstvých nebo mražených ostružin

2 mražené banány nakrájené na kolečka

50 ml kokosového mléka

Na dozdobení:

čtvrtky jahod, pár ostružin (nebo jiného lesního ovoce), kousky čokolády nebo třeba kakaové boby. 

Postup

Do mixéru vložíme omyté jahody, ostružiny a banány. Zalejeme kokosovým mlékem a přisypeme dvě odměrky proteinového smoothie. Ingredience pečlivě mixujeme, dokud nám nevznikne hladká směs o husté konzistenci.

Když máme hotovo, přelejeme obsah mixéru do připravené misky a dozdobíme podle fantazie jahodami, ostružinami a čokoládou. Dezert nejlépe chutná čerstvě připravený, v lednici ale vydrží i pár hodin – otázkou je, kdo odolá. 

Pokud se do receptu pustíte a budete na výsledek patřičně hrdí, nezapomeňte svůj kuchařský um zvěčnit a označit nás na Instagramu nebo použít hashtag #fitdayrecepty.