Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Čokoládové proteinové nanuky s drcenými pistáciemi

Vyzrajte na horké letní dny s těmi nejčokoládovějšími nanuky, jaké si jen dokážete představit, navíc krásně krémovými a připravenými v pohodlí domova. Nebudete potřebovat nic víc než 4 ingredience: zralé banány, arašídové máslo, mandlové mléko a proteinový prášek plný kakaa pro vyšší podíl bílkovin. Hotové nanuky se už jen ponoří do čokoládové polevy, obalí ve šťavnatých pistáciích a dokonalý chuťový zážitek je rázem na světě. Pusťte se do nich ještě dnes, ať jste připravení na zítřek!

 

Čokoládové nanuky s polevou a pistáciemi

 

Co budeme na recept potřebovat?

Na 6 nanuků:

2 velké zralé banány

30 g Fit-day protein premium čokoláda

2 lžíce arašídového másla

240 ml mandlového mléka

Na zdobení:

100 g hořké čokolády

50 g nesolených pistácií, jemně nadrcených

 

Postup:

Příprava nemůže být jednodušší – veškeré ingredience dáme do mixéru a mixujeme tak dlouho, dokud se dokonale nespojí. Směs rozlijeme do 6 formiček a nezapomeneme na dřívko. Nanuky vložíme do mrazáku a necháme přes noc.

Pokud chceme nanuky vylepšit o polevu, což jednoznačně doporučujeme, opatrně je vyjmeme z formiček a namočíme do rozpuštěné čokolády, kterou si předtím rozehřejeme ve vodní lázni. Na závěr posypeme drcenými pistáciemi, uložíme na tác vyložený voskovaným papírem a opět vložíme do mrazáku – tentokrát stačí 20 minut.

Pokud se do receptu pustíte a budete na výsledek patřičně hrdí, nezapomeňte svůj kuchařský um zvěčnit a označit nás na Instagramu nebo použít hashtag #fitdayrecepty