Barevná smoothie miska

BAREVNÁ SMOOTHIE MISKA 

 

Máme tu prosinec a najednou se ze dne na den změnilo počasí. Díváme se s Kubíčkem z okna, prší a je vlezlá zima. Ideální čas na časopis a přípravu smoothie misky. Nedokázala jsem se rozhodnout na jaké ovoce mám chuť, a tak jsem zvolila kombinaci. Jedna část je z manga a kaki a ta druhá z mé oblíbené řepy a banánu. Samozřejmě přidáme i jednu porci Fit-day smoothie protože víte, že miluju mít všechno nutričně vyvážené. Vybrala jsem si smoothie banán-kokos. Tato smoothie miska bude mít jednoznačně pro každého něco. Na ozdobení jsem použila borůvky, kokosové plátky a kakaové boby, které dodají směsi skvělou texturu. Jdeme na to co budeme potřebovat.

 

12 Barevné smoothie

 

Ingredience: 

na žlutou půlku:

1/2 manga

1 kaki

100 ml rýžového mléka

1 porce (30g) Fit-day smoothie banán-kokos

 

na fialovou půlku:

1-2 řepy (předvařené)

2 banány

100 ml rýžového mléka

 

Příprava:

Připravit smoothie misku je velmi jednoduché. Mango a kaki si oloupeme a nakrájíme na menší kousky. Mléko s ovocem dáme do mixéru a důkladně promixujeme. Přidáme jednu porci Fit-day smoothie a rozmixujeme aby směs měla hladkou konzistenci. Nyní můžeme vše přelít do misky a připravíme si druhou půlku. Řepu opět nakrájíme, oloupeme banány a spolu s mlékem je rozmixujeme v mixéru. Hladkou směs přilijeme do misky tak, aby jsme na jedné straně měli barvu fialovou a na druhé žlutou. Vše dozdobíme kokosovými plátky, kakaovými boby a ovocem, které máte zrovna doma :)

 

Smoothie misky jsou skvělé v to, že můžete dát volnost své fantazii a ovoce kombinovat jak máte chuť. Nebo dáte dohromady ovoce a zeleninu, která vám doma právě zbyla. 

 

                                                                                                                                                         Jitka Molnár