Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Fit-day smoothie miska detox

SKVĚLÁ DETOX SMOOTHIE MISKA

Trpíte únavou a bolestmi kloubů? Potřebujete detoxVychutnejte si naši detox smoothie misku.

Organismus je dobré jednou za čas pořádně pročistit. 

 

PROČ SI DÁT DETOX SMOOTHIE MISKU?

Detoxikace zajistí kompletní pročištění a omlazení organismu, stejně tak prevenci před civilizačními nemocemi, kterými jsou nadváha, migréna, cukrovka, bolesti zad, kožní nemoci, vysoký krevní tlak, nespavost, menstruační potíže, zažívací obtíže.

Detoxikace urychluje novotvorbu buněk a regeneraci celého organismu. Zvyšuje samočisticí schopnost orgánů podílejících se na vylučování. Pročistí celé tělo velmi přirozeným a nenásilným způsobem. Odstraňuje toxiny, regeneruje, omlazuje celý organismus a navozuje rovnováhu.

JAKOU ZELENINU NAJDETE VE FIT-DAY SMOOTHIE DETOX?

Špenát obsahuje velké množství karotenu, který příznivě působí na oční sítnici, oddaluje degeneraci žluté skvrny a tím slepotu. Také je dobrou prevencí rakoviny a celkově napomáhá udržovat tělo v kondici.

Brokolice, pomáhá tělo chránit proti toxinům a dalším nežádoucím látkám. Podle nejnovějších výzkumů také pomáhá předcházet rakovině. A sama o sobě je plná minerálů a vitamínů.

Spirulina je zelená řasa, která je plná antioxidantů, které posilují organismus. 

fit-day smoothie miska detox 1

Ingredience na 1 porci: 

- 2 mražené banány

-30g Fit-day smoothie detox

Na ozdobení: kiwi, jahody, ostružiny a kokosové chipsy.

Postup:

Vložíme do mixéru 2 mražené banány. Přidáme 30g Fit-day smoothie detoxVše rozmixujeme, nalejeme do misky a ozdobíme jahodami, kiwim, ostružinami, kokosovými chipsy a podáváme.