Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Damani Camobell Williams

DAMANI CAMPBELL WILLIAMS- BALET

Fit-day team Damani-2

 

1. Mé začátky a první úspěch

Začal jsem tančit, když mi bylo devět let, ale trénink klasického baletu jsem nezačal až do pozdních 15 let. Byl to velký úspěch, když jsem po jednom roce získal místo v baletní škole Elmhurst (Birmingham Royal Ballet School). Ve škole jsem měl mnoho skvělých chvil, ale můj první velký úspěch byl, když mi bylo po škole nabídnuto abych se připojil ke Slovinskému národnímu baletu. Byl to první velký krok v mé kariéře profesionála.

 

2. Jaké jsou vaše zkušenosti s Fit-day a jeho produkty?

Již jsem používal produkty Fit-Day, když společnost sponzorovala Balet Gala I, ve které jsem tančil v RCO Olomouc. Byla to velká náhoda, takže jsem k nim natáhl ruku a od té doby jsou pro mě skvělé. Vyzkoušela jsem tolik jejich produktů a je to velký rozdíl v mé energetické úrovni a obnově!

 

3. Co jste použil z  produktů Fit-day?

Zkoušel jsem mnoho různých doplňkových značek a doporučil jsem Fit-Day jako důvěryhodnou českou značku.

 

4. Jaké produkty jsou vaše oblíbené a proč?

Můj oblíbený je Mango & Berry Smoothie. Pokud budu mít jednu ráno, tak se vždycky budu cítit mnohem lépe a vzhůru na den dopředu!

 

5. Jak se připravujete na soutěže?

Veškerá moje příprava se odehrává ve zkouškách a v mé kondici. Noc,  víc než dobře spím. V den představení skončím zkoušky o 13:00, takže můžu jíst dobré jídlo, projít si poznámky a možná buď meditovat, nebo si zdřímnout, takže mám maximální energii na vystoupení v 19:00.

 

6. Kde a jak často trénujete?

V divadle mám trénink baletů a zkoušky 6 dní v týdnu. Trénink je 9: 00-10: 15. 10: 30-14: 00 a pak opět od 17: 00-21: 00 Mám zkoušky kdykoliv jsem potřeboval. Pracuji od pondělí do soboty. Vlastní trénink „síly a kondicionování“, který dělám každý den, nemám výkon ani večerní zkoušku. Buď v tělocvičně nebo doma v závislosti na tom, na čem pracuji.

 

7. Jaká je vaše motivace pro školení?

Mám hlubokou touhu být v něčem opravdu skvělý. Tanec a balet je moje největší vášeň. Tak každý den, který mi dává motivaci potřebuji trénovat a zkoušet nejtěžší. Velmi zřídka mám den, kdy nemám žádný trénink. Cítil by se jako promarněný den. Každý den je nová příležitost, jak se zlepšit a stát se tím nejlepším, co můžu být.

 

8. Jaké jsou vaše cíle?

Chci tančit co nejvíc na nejlepší úrovni, kterou osobně dokážu. Chci mít dlouhou kariéru a stále rostou jako dobrý člověk.