Konopný protein

KONOPNÝ PROTEIN

Konopnýprotein obsahuje všech 23 aminokyselin, které se v přírodě vyskytují, a to včetně 8 esenciálních, které jsou pro naše tělo nezbytné a dodáváme mu je pouze stravou. Mimo to v proteinu nalezneme všechny nenasycené mastné kyseliny omega 3,6 a 9. Konopný protein je rovněž bohatý na vlákninu, vytváří v našem tělě zásadité prostředí a napomáhá k detoxikaci těla tím, že z něj odvádí jedovaté toxiny a těžké kovy. Při pravidelném užívání můžeme zlepšit krevní oběh a díky obsaženému chlorofylu také pročistit krev. Tento druh proteinu je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. V neposlední řadě nesmíme opomenout vysoký podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

 konopny%20protein%20fitday

Produkt je zpracován „za studena“, bez použití chemických substancí, v kvalitě RAW, bílkovina tak není tepelně ani chemicky denaturována. Samičí rostliny konopí setého produkují semene, z nichž se lisuje olej. Druhotným produktem z tohot lisování jsou výlisky, kterým se říká pokrutiny. Tyto pokrutiny se semelou a vznikne z nich konopná mouka, která se proseje na jemném sítku a tím získáme konopný protein.

- 100% RAW, GMO-free, vhodný pro vegany
- bez přídavku konzervantů, barviv, plnidel a příchutí, neobsahuje laktózu a lepek
- lehce stravitelný
- vysoká vstřebatelnost až 90%
- Bez alergenů

1 porce = 25 g (dvě vrchovaté polévkové lžíce). Konopný protein si můžete přidávat do koktejlů, zamíchat s džusem, mlékem nebo vodou. Výborně se hodí k přípravě snídaní, třeba do kaší, jogurtů, nebo jej můžete zamíchat do běžných jídel (například pomazánek, polévek, ... ), vše dle Vaší chuti. Výborné jsou např. proteinové palačinky.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.