Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Konopný protein

Konopný protein obsahuje všech 23 aminokyselin, které se v přírodě vyskytují, a to včetně 8 esenciálních, které jsou pro naše tělo nezbytné a dodáváme mu je pouze stravou. Mimo to v proteinu nalezneme všechny nenasycené mastné kyseliny omega 3,6 a 9. Konopný protein je rovněž bohatý na vlákninu, vytváří v našem tělě zásadité prostředí a napomáhá k detoxikaci těla tím, že z něj odvádí jedovaté toxiny a těžké kovy. Při pravidelném užívání můžeme zlepšit krevní oběh a díky obsaženému chlorofylu také pročistit krev. Tento druh proteinu je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. V neposlední řadě nesmíme opomenout vysoký podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

Produkt je zpracován „za studena“, bez použití chemických substancí, v kvalitě RAW, bílkovina tak není tepelně ani chemicky denaturována. Samičí rostliny konopí setého produkují semene, z nichž se lisuje olej. Druhotným produktem z tohot lisování jsou výlisky, kterým se říká pokrutiny. Tyto pokrutiny se semelou a vznikne z nich konopná mouka, která se proseje na jemném sítku a tím získáme konopný protein.

- 100% RAW, GMO-free, vhodný pro vegany
- bez přídavku konzervantů, barviv, plnidel a příchutí, neobsahuje laktózu a lepek
- lehce stravitelný
- vysoká vstřebatelnost až 90%
- Bez alergenů

1 porce = 25 g (dvě vrchovaté polévkové lžíce). Konopný protein si můžete přidávat do koktejlů, zamíchat s džusem, mlékem nebo vodou. Výborně se hodí k přípravě snídaní, třeba do kaší, jogurtů, nebo jej můžete zamíchat do běžných jídel (například pomazánek, polévek, ... ), vše dle Vaší chuti. Výborné jsou např. proteinové palačinky.