Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Hrachový protein

HRACHOVÝ PROTEIN

Tento veganský prášek je extrahován pomocí speciálního procesu z hrachu. Poskytuje velké množství zdravotních přínosů. Hrachový protein ale neobsahuje žádné alergeny. Proto je to skvělý protein do každodenní rutiny bez rizika vzniku alergie. Studie prokázaly, že strava bohatá na aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) vám může pomoci udržovat tělo ve stavu stavby svalstva po celý den, snižovat břišní tuk, udržovat pocit sytosti mezi jídly a udržovat dostatek energie v průběhu cvičení.

Každá dávka hrachového proteinu obsahuje 5 gramů BCAA. Hrachový protein je snadno stravitelný. To přináší hned několik výhod. Jednou z nich je, že se nebudete cítit přeplnění po vypití tohoto proteinu. Dále pak to znamená, že aminokyseliny obsažené v hrachovém proteinu jsou snadno absorbovány a ihned se pouští do práce. Pokud patříte mezi vegany či vegetariány nebo jen hledáte protein, který není založen na živočišném původu, je hrachový protein dobrou volbou.

Na rozdíl od ostatních rostlinných produktů, které mají pouze 10-15 gramů bílkovin na porci, kvalitní hrachový protein obsahuje až 25 gramů bílkovin na porci. Hrachový protein se snadno smíchá s vodou. Není nic horšího, než když proteinový prášek nemůžete vmíchat do vody či jiné tekutiny. Hrachový protein ale tento problém nemá. Stačí ho přidat do láhve na shake a párkrát protřepat a máte hotový nápoje bez hrudek. Pokud držíte nízkosacharidovou dietu, je pro vás dobrou zprávou, že hrachový protein můžete užívat každý den. Jedna dávka totiž obsahuje pouze 2 gramy sacharidů. S jednou dávkou získáte taktéž 2 gramy vlákniny, což stimuluje krevní cukr, takže poměr čistých sacharidů je 0.

Další dobrou zprávou je to, že hrachový protein neobsahuje lepek, proto je vhodný i pro osoby se sníženou tolerancí na lepek.

Zakoupit můžete zde!