Doprava ZDARMA na objednávky nad 1200 Kč 📦

Fit-day zdravý skořicový mugcake s kešu oříšky

Fit-day skořicový mugacke je oblíbený zejména pro své přírodní složení a rychlou přípravu, která nezabere víc než pouhé dvě minuty. Ačkoliv již sám o sobě obsahuje vyladěnou kombinaci sušeného ovoce, ořechů, kakaa, skořice a mikronizovaného proteinu, není nic lepšího, než si pohrát s jeho chutí a posunout ji ještě o úroveň výš.

Dopřejte si vláčný fitness mugcake, ideálně během poklidných víkendových snídaní, kdy se nikde nespěchá, či jako zdravé mlsání kdykoliv během dne.

 

Skořicový mugcake v hrníčku s kouskem skořice a badyánem

 

Recept na skořicový mugcake

Ingredience:

45 g Fit-day mugcake cinnamon

50 ml vody

lžička javorového sirupu

10 g kešu oříšků

ovoce

džem, med, řecký jogurt - dle chuti

Postup: 

Připravíme si hrneček s 50 ml vody a přisypeme prášku Fit-day mugcake. Směs pečlivě promícháme vidličkou, přidáme javorový sirup a nadrcené oříšky a zapracujeme, dokud nevznikne hladké těsto.

Hrneček vložíme do mikrovlnné trouby na 1 minutu a 30 sekund při výkonu 900 W. Po vyjmutí opatrně překlopíme obsah hrnečku na talířek a dozdobíme svým oblíbeným ovocem, džemem, medem nebo řeckým jogurtem a javorovým sirupem.

Pokud vás recept oslovil, můžete vyzkoušet i další lahodné varianty našich proteinových Fit-day koláčů, které můžete vždy vylepšit dle svých chuťových preferencí. Fantazii se meze nekladou.