Kariéra

kariera_1860x700_cz

U nás ve Fit-day děláme věci jinak. Záleží nám kvalitě života lidí a vytváříme produkty zdravého životního stylu, které pomáhají k lepšímu stravování. Jsme leadery na trhu s rostlinnými proteiny a udáváme směr celému odvětví. To nás nutí hledat vždy jen ty nejlepší členy týmu, kteří se zapojí do společného budování značky. Rádi uvítáme uchazeče se zájmem o aktivní životní styl, zdravou stravu a sport.

Aktuálně máme volné tyto pozice:

Správce e-shopu + picker (balení zásilek) – HPP

Co vás čeká:

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici správce e-shopu a pickera. Čeká vás práce s e-shopovým rozhraním, evidence objednávek, telefonická i e-mailová komunikace se zákazníky a konečně i samotná příprava objednávek k expedici, tedy jejich fyzické balení a předání dopravci. Náplň práce zahrnuje také evidenci skladu a starost o produktové portfolio. Do všeho vás zaškolíme, rozhodující je ochota učit se novým věcem.

Požadavky:

  • pokročilá práce s počítačem (systém macOS od společnosti Apple)
  • znalost programů pages a numbers (word, excel)
  • prozákaznický přístup, profesionální a přátelské vystupování (zákazník je pro nás vždy na prvním místě a je potřeba se mu věnovat v maximální míře)
  • pracovitost, zodpovědnost a schopnost jak samostatné práce, tak práce v kolektivu
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • znalost anglického nebo slovenského jazyka výhodou
  • dobrá fyzická kondice

Co můžeme nabídnout:

  • mladý kolektiv rychle rostoucí rodinné firmy
  • pracovní zázemí, které podporuje kreativitu, seberealizaci a osobní růst
  • 5 týdnů dovolené, sick day/zdravotní volno
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • fixní plat
  • zaměstnaneckou slevu
  • možnost vzdělávání a školení
  • příjemné prostředí uprostřed přírody s čerstvým vzduchem na kraji Hluboček ve zrekonstruované prvorepublikové továrně
  • dobrou dostupnost – přímý vlakový spoj z Olomouce, nádraží přímo před budovou
  • firemní eventy, teambuildingy a "pizza pátky"

Zaujala vás nabídka práce?

Pak nám pošlete svůj životopis na e-mailovou adresu podpora@fit-day.cz a popište v pár řádcích, proč máte o tuto pozici zájem. Pokud vše klapne, budeme se těšit na osobní setkání.

Člen marketingového týmu – HPP

Hledáme novou kreativní posilu na pozici člena marketingového týmu, který nám pomůže dostat Fit-day k co nejvíce lidem. Vaší náplní práce bude společné plánování prezentace značky na sociálních sítích (Instagram, Facebook, YouTube) a dalších distribučních kanálech i následná exekuce nápadů a myšlenek. Společně můžeme vytvářet ještě kvalitnější obsah než dosud a neustále posilovat komunitu fanoušků Fit-day se zájmem o zdraví, vyváženou stravu a pohyb.

Požadavky:

  • zkušenost s fotografováním a natáčením videa včetně následné editace – tvorba postů, stories a reels
  • dobrá znalost sociálních sítí a přehled o nejnovějších trendech
  • bezchybný psaný projev – psaní a editace popisků k postům na sociálních sítích
  • min. 2 roky praxe v on-line marketingu
  • vysokoškolské vzdělání
  • kreativita a schopnost přicházet s inovativními nápady a vyhledávat nová témata, která zaujmou publikum
  • znalost anglického jazyka výhodou

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení