Rychlá svačina na cestu

Povím Vám jeden klasický denní příběh (naprosto reálný příběh, protože se stal právě včera! A právě mě!), kdy je člověk celý den v trapu. Kdy kromě schůzek a vlaku s tramvají, naprosto nic jiného nestíhá! A už vůbec nestíhá jídlo… tak maximálně oběd i na něj mám 10minut a ten zbytek? Ono se to nějak podá; nějakou tu rychlovku na ulici - párek v rohlíku, tedy doufám, že to co je v tom rohlíku, je párek (!), nebo něco podobného… Klasika, co?

Nebo myslíte, že by to šlo i jinak? Alespoň trochu jinak? Uvidíme…

 spěch-fit-day

To zase bude den!

Celý den strávený ve vlaku… jednání… Brzké ranní vstávání, alespoň, že se člověk stihne celkem v klidu nasnídat. Pravděpodobně je to poslední klidná chvíle a čas na jídlo na posledních několik hodin! Nejprve pár hodin ve vlaku. Potom rychle na prezentaci a obchodní jednání… a čas na jídlo?! Kdeže!

Ještě štěstí, že jsem si s sebou prozíravě (dle zkušeností z minula…) připravil shaker s něčím perfektním, co vím, že mne nakopne, zasytí, je to zdravé, chutné a nemusím se bát, že něco zase nestihnu atd.

fitday sklenice smoothie 

Přesně na tyhle chvíle, je tady se mnou fit-day. Díky manželům Molnárovým a jejich proteinovým nápojům si můžu kdekoliv a kdykoliv vychutnat drink, který mi dodá spoustu bílkovin, které prostě přes den nemám jak doplnit a obsahují i sacharidy z ovoce. Žádný přidaný cukr, bez geneticky modifikovaných surovin a z opravdu čistým složením. Pokud nestíhám je to moje volba číslo 1. Je to neuvěřitelná bomba a vůbec nevím co bych bez něj dělal. Bagety, párky, tyčinky a vše co jsem dřív dával jako svačinu do stravy jsem konečně vynechal a mám alternativu. Huráááá.

Díky za ně.

Ladislav Balay, obchodní manager

Tady najdete jejich sortiment: Fit-day sortiment

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.