Superfood smoothie

Energetická bomba pro tvoje tělo - Fit-day Superfood smoothie jsou plné antioxidantů a bílkovin, které mají pozitivní účinek na lidský organismus. Výživný nápoj ti dodá spoustu energie, zažene hlad a povzbudí na celý den. Příprava ti nezabere víc než pár minut a jako lehkou svačinu si je oblíbíš v práci i ve škole. Prémiové příchutě uspokojí tvé chuťové buňky a uvěříš, že zdravě lze žít i bez námahy.

Složení Fit-day Superfood smoothie

  • 100% přírodní I0% chemie I0% laktóza, sója ani přidaný cukr

Superfood smoothie obsahují super potraviny, které se vyznačují vysokým obsahem antioxidantů. Čerpali jsme z léty ověřených zdrojů, jsou jimi borůvky, brusinky, starodávné Acaí, aztéckáChia semínka nebo plody Góji pocházející z nejstarší čínské medicíny. Při zpracování jsme využili sušící proces lyofilizace, díky tomu si všechny potřebné živiny z těchto plodů můžeš vychutnat v jediném nápoji.

Zásobuj své tělo tím nejlepším z přírody s Fit-day Superfood smoothie. Najdeš v nich až 40 % bílkovin nezbytných ke správné regeneraci a růstu svalů. Až 56% podíl antioxidantů, které povzbudí tvé tělo i mysl, a nechybí množství vlákniny pro snadné trávení. Pokud sportuješ a chceš žít zdravě, produkty Fit-day tě nezklamou. Skvělým pomocníkem se stanou také při redukční dietě, kdy vysoký podíl bílkovin a nízký obsah sacharidů umožní odbourávání tuků bez zbytečného hladovění. A jelikož obsahují pouze rostlinný protein, jsou certifikovány pro vegany a vegetariány.

Protože den má jen 24 hodin

Čas bije neúprosně, co takhle ušetřit alespoň hodinu denně? Víme, jak moc náročné je v dnešní uspěchané době udržet zdravý životní styl a zároveň stíhat školu, práci, rodinu i své zájmy. S Fit-day Superfood smoothie si můžeš s radostí užít každou ušetřenou minutu namísto zdlouhavé přípravy jídla či návštěvy nezdravého fast foodu. Není totiž nic jednoduššího, než přeměnit Superfood smoothie v lahodný proteinový nápoj nebo smoothie. Postačí ti jen shaker a voda, nebo rostlinné mléko. Nasypeš, zamícháš a je hotovo.

Superfood smoothie

Všechny produkty jsou certifikovány pro vegany, vegetariány, alergiky na soju a laktózu.

100% přírodní   I   0% chemie   I   0% laktóza, soja nebo přidaný cukr

sachte final smoothie mangoberry layer JPEG
VEGAN
149 Kč

Exotické mango je nyní ještě chutnější. Přidaná stévie dělá zážitek ze...

Kód: 70
sachte final superfood gojipassion layer JPEG
VEGAN
170 Kč

Cestovní balení 90g. Superfood je prémiová snídaně nebo svačinka plná...

Kód: 99
sachte final superfood longlife layer JPEG
VEGAN
199 Kč

Cestovní balení 75g. Superfood je premiová snídaně nebo svačinka plná...

Kód: 100
balíček detox
1 329 Kč –10 %
1 199 Kč

Dárkové balení DETOX nápojů. Balíček je v krásném vánočním balení...

Kód: 139
4 položek celkem