Santiagova dieta

GA_970x250

Santiagova dieta je jedna z nejúčinnějších diet, jejímž cílem je snížit váhu na optimum a dlouhodobě ji udržet. Kromě toho, že při této dietě zhubnete, naučíte se také pravidelně jíst, starat se o své tělo a celkově zlepšíte zdraví vašeho organismu.

Santiagova dieta spočívá v tom, že omezíte příjem jednoduchých cukrů a tuků a zároveň navýšíte příjem bílkovin, vitamínů, minerálů a vody. Váš jídelníček bude převážně zaměřen na lehká, málo tučná jídla, jako je zelenina, ovoce, luštěniny apod.

Tato dieta je založena na zcela unikátním přístupu. Nebudete se omezovat a hlavně nebudete škodit svému tělu nadměrnou konzumací masa. Na příjem živočišných bílkovin je zaměřena většina diet. Sice rychle hubnete, ale trávení živočišných bílkovin je náročné a zbytečně vaše tělo zatěžuje. Při této dietě se konzumují plnohodnotné bílkoviny, ale z rostlinných zdrojů. Ukážeme vám jak hubnout zdravě a efektivně. 

Santiagova dieta se skládá ze tří fází. V první fázi nám jde hlavně o hubnutí. Proto v první fázi omezujeme sacharidy a tuky. Ty jsou hlavním zdrojem energie pro naše tělo, a když jejich příjem omezíme, tělo hledá energii v jiných zdrojích a začne spalovat zásoby uložené v tucích. Díky vysokému příjmu bílkovin v jídelníčku vaše tělo nebude spalovat živiny ze svalů. Což znamená, že zmizí jen tuk a svaly zůstanou. Během Santiagovy diety ve vašem těle dochází také k takzvané ketóze. Je to pozitivní jev, protože díky rychlému spalování tuků v těle se vytváří tzv. ketolátky, které potlačují chuť k jídlu. Proto při této dietě nemáte hlad a tudíž nejste podráždění a zesláblí. Právě naopak, máte dostatek energie na všechno.

 

Santiagova dieta 2.fáze 13-30 den (80 porcí)
1 767 Kč –4 %
1 699 Kč
Kód: 554
Santiagova dieta 1.fáze 0-12 den (75 porcí)
2 053 Kč –3 %
1 999 Kč
Kód: 553
Santiagova dieta 3.fáze 31-60 den (84 porcí)
2 157 Kč –3 %
2 099 Kč
Kód: 555
fast verze
Novinka
3 786 Kč –6 %
3 549 Kč
Kód: 562
5 položek celkem