Santiagova dieta

santiagova dieta baner 2

Santiagova dieta je jedna z nejúčinnějších diet, jejímž cílem je snížit váhu na optimum a dlouhodobě ji udržet. Kromě toho, že při této dietě zhubnete, naučíte se také pravidelně jíst, starat se o své tělo a celkově zlepšíte zdraví vašeho organismu.

Santiagova dieta spočívá v tom, že omezíte příjem jednoduchých cukrů a tuků a zároveň navýšíte příjem bílkovin, vitamínů, minerálů a vody. Váš jídelníček bude převážně zaměřen na lehká, málo tučná jídla, jako je zelenina, ovoce, luštěniny apod.

Tato dieta je založena na zcela unikátním přístupu. Nebudete se omezovat a hlavně nebudete škodit svému tělu nadměrnou konzumací masa. Na příjem živočišných bílkovin je zaměřena většina diet. Sice rychle hubnete, ale trávení živočišných bílkovin je náročné a zbytečně vaše tělo zatěžuje. Při této dietě se konzumují plnohodnotné bílkoviny, ale z rostlinných zdrojů. Ukážeme vám jak hubnout zdravě a efektivně. 

Santiagova dieta se skládá ze tří fází. V první fázi nám jde hlavně o hubnutí. Proto v první fázi omezujeme sacharidy a tuky. Ty jsou hlavním zdrojem energie pro naše tělo, a když jejich příjem omezíme, tělo hledá energii v jiných zdrojích a začne spalovat zásoby uložené v tucích. Díky vysokému příjmu bílkovin v jídelníčku vaše tělo nebude spalovat živiny ze svalů. Což znamená, že zmizí jen tuk a svaly zůstanou. Během Santiagovy diety ve vašem těle dochází také k takzvané ketóze. Je to pozitivní jev, protože díky rychlému spalování tuků v těle se vytváří tzv. ketolátky, které potlačují chuť k jídlu. Proto při této dietě nemáte hlad a tudíž nejste podráždění a zesláblí. Právě naopak, máte dostatek energie na všechno.

 

Jakub Molnár, zakladatel naší firmy se rozhodl Vám ukázat, jak je dieta jednoduchá. Proto v posledních 5ti měsících roku 2018 přibral na váze 24kg a svých 60 dnů diety bude sdílet na svém youtube kanále Jakub Molnár Fit. Kanál můžete sledovat zde.

Ke každému dietnímu balíčku elektronická kniha o dietě se zásadami, jídelním plánem a recepty zdarma.

2. fáze diety jpg
1 831 Kč –4 %
1 759 Kč

Santiagova dieta 2. fáze (den 13-30) Santiagova dieta je založena na...

Kód: 554
1. fáze diety jpg
2 070 Kč –3 %
1 999 Kč

Santiagova dieta 1. fáze (den 0-12) Diet starter pack Santiagova...

Kód: 553
3. fáze diety jpg
2 318 Kč –4 %
2 229 Kč

Santiagova dieta 3. fáze (den 30-60)  Santiagova dieta je...

Kód: 555
santiago fast
Akce Novinka
3 647 Kč –7 %
3 399 Kč

Santiagova fast dieta (den 0-30) Complete pack - zrychlená verze na 30 dnů...

Kód: 562
všechny fáze diety jpg
6 219 Kč –10 %
5 599 Kč

Santiagova dieta všechny fáze (den 0-60) Complete pack Santiagova...

Kód: 557
5 položek celkem