Rozdáváme perníková srdce

Rozdáváme srdce Fit-day

 

Žijeme v opravdu těžké době, a proto jsme ve Fit-day přišli s myšlenkou pomoct potřebným. Připravme společně kouzelný Štědrý den dětem, které nemohou trávit Vánoce v kruhu rodiny, a namísto toho prožijí sváteční dny v dětských domovech. 

S každou řádně zaplacenou objednávkou darujete 10 korun a my přidáme jednou tolik, na nákup dárků pro děti z dětských domovů tedy poputuje celkem 20 korun. Zároveň od nás získáte symbolické perníkové srdce jako výraz poděkování za vaši pomoc #najdisrdcejsouvanoce. Pro zapojení se do akce už nemusíte dělat nic víc, příspěvek přichází automaticky s vaší objednávkou.

 

Oficiální ambasadorka charitativní akce Eva Decastelo

 

Princip je jednoduchý - čím více objednávek, tím více dárků. Naším cílem je rozdat 3 000 perníkových srdcí a vybrat alespoň 60.000 Kč, za které pořídíme dárky a společně je se známou herečkou Evou Decastelo a oblíbenými youtubery Stejkem Beauty by Katty rozdáme dětem. Konkrétní dětské domovy, kam dárky poputují, vyberou nejen členové Fit-day týmu a youtubeři, ale také vy. Návrhy můžete uvést do poznámky ve vaší objednávce a my se je pokusíme do výběru zařadit. 

Akci spouštíme od 16. 11. 2020 do 14. 12. 2020. V tomto období tak máte jedinečnou příležitost zapojit se do našeho projektu. Následně nakoupíme dárky a pokusíme se potěšit děti hračkami, o které si napsaly Ježíškovi. Budeme se snažit, aby si co nejvíce dětí mohlo pod stromečkem rozbalit svůj dárek a prožít nezapomenutelné Vánoce.

 

Youtubeři Stejk a Beauty by Katty

 

Budeme moc rádi, když se s námi zapojíte do akce, která šíří radost. Jménem celého týmu vám přejeme pohodový předvánoční čas. Sdílejte prosím projekt na sociálních sítích pod hashtagem #najdisrdcejsouvanoce.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.