Fit-day zelené smoothie

ZELENÉ SMOOTHIE 

Je tady čas detoxu! Připravte si skvělé zelené smoothie, které vám určitě bude pomocníkem. 

 

JAK NA DETOX? 

Týden až dva před detoxikační kúrou bychom měli přestat jíst uzeniny, tučná masa a tučné mléčné výrobky, smažené jídlo, alkohol, kávu i silný čaj. Tři až pět dnů předem omezíme i tuky zdravé, jako jsou třeba ořechy, semínka, rostlinné oleje.

 

PROČ SI DÁT DETOX?

Detoxikace zajistí kompletní pročištění a omlazení organismu, stejně tak prevenci před civilizačními nemocemi, kterými jsou nadváha, migréna, cukrovka, bolesti zad, kožní nemoci, vysoký krevní tlak, nespavost, menstruační potíže, zažívací obtíže.

Detoxikace urychluje novotvorbu buněk a regeneraci celého organismu. Zvyšuje samočisticí schopnost orgánů podílejících se na vylučování. Pročistí celé tělo velmi přirozeným a nenásilným způsobem. Odstraňuje toxiny, regeneruje, omlazuje celý organismus a navozuje rovnováhu.

 

JAKOU ZELENINU NAJDETE VE FIT-DAY SMOOTHIE DETOX?

Špenát obsahuje velké množství karotenu, který příznivě působí na oční sítnici, oddaluje degeneraci žluté skvrny a tím slepotu. Také je dobrou prevencí rakoviny a celkově napomáhá udržovat tělo v kondici.

Brokolice, pomáhá tělo chránit proti toxinům a dalším nežádoucím látkám. Podle nejnovějších výzkumů také pomáhá předcházet rakovině. A sama o sobě je plná minerálů a vitamínů.

Spirulina je zelená řasa, která je plná antioxidantů, které posilují organismus. 

 

Fit-day zelené smoothie 1

 

Ingredience na 1 porci:

- 1-2 banány

-100 ml kokosového mléka

-30g Fit-day smoothie detox

 

Postup: 

Rozmixujeme banány, přidáme 30g Fit-day smoothie detox a kokosové mléko. Rozmixujeme do hladka a poté obsah nalejeme do sklenice. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.