Fit-day smoothie detox s ananasem

SMOOTHIE DETOX S ANANASEM

Máte dost přejídání se a nezdravých potravin? 

Potřebujete detox!

 

PROČ BYSTE SI MĚLI DÁT DETOX?

Detoxikace zajistí kompletní pročištění a omlazení organismu, stejně tak prevenci před civilizačními nemocemi, kterými jsou nadváha, migréna, cukrovka, bolesti zad, kožní nemoci, vysoký krevní tlak, nespavost, menstruační potíže, zažívací obtíže.

Detoxikace urychluje novotvorbu buněk a regeneraci celého organismu. Zvyšuje samočisticí schopnost orgánů podílejících se na vylučování. Pročistí celé tělo velmi přirozeným a nenásilným způsobem. Odstraňuje toxiny, regeneruje, omlazuje celý organismus a navozuje rovnováhu

 

HUBNĚTE S FIT-DAY SMOOTHIE DETOX SNADNO A RYCHLE

Nápoj je vhodný i pro vegetariány a vegany, neboť v něm nejsou obsaženy suroviny živočišného původu. A ocení ho jistě i sportovci, protože pomáhá regeneraci svalové hmoty.

JAKOU ZELENINU VE SMOOTHIE NAJDETE?

Špenát obsahuje velké množství karotenu, který příznivě působí na oční sítnici, oddaluje degeneraci žluté skvrny a tím slepotu. Také je dobrou prevencí rakoviny a celkově napomáhá udržovat tělo v kondici.

Brokolice, pomáhá tělo chránit proti toxinům a dalším nežádoucím látkám. Podle nejnovějších výzkumů také pomáhá předcházet rakovině. A sama o sobě je plná minerálů a vitamínů.

Spirulina je zelená řasa, která je plná antioxidantů, které posilují organismus. 

 

JE DOBRÉ JÍST ANANAS? ROZHODNĚ ANO!

Ananas obsahuje téměř 90% vody. Zbytek tvoří hlavně vitamíny a minerály, kyseliny podporující trávení a rozpustná vláknina. Významný je i podíl manganu, důležitého při tvorbě kostí, jenž také redukuje množství fibrinogenu, ohrožujícího zvýšenou krevní srážlivostí náš mozek a srdce.

Pokud se jí po hlavním jídle, usnadňuje trávení, použije-li se jako předkrm, pomáhá zejména těm, kdo mají oslabený žaludek. 

Kyselina citronová a jablečná zvyšují účinek vitamínu C a dodávají ananasu kyselou chuť. Bromelain štěpí proteiny a podporují trávení stejným způsobem jako žaludeční pepsin. 

Je dokázáno, že ananas zabraňuje tvorbě nitrosaminů. Tyto karcinogenní látky vznikají v žaludku během chemické reakce, k níž dochází mezi dusitany a některými proteiny. 

 

Fit-day detox smoothie s ananasem_1

 

Ingredience na 2 porce:

-2 banány

-větší hrst baby špenátu

-100 ml kokosového mléka

-2 plátky ananasu

-60g Fit-day smoothie detox

 

Postup:

Banány oloupeme a vložíme do mixéru. Přidáme hrst baby špenátu, 100 ml kokosového mléka, 2 plátky ananasu a 60g Fit-day smoothie detox.

Vše rozmixujeme do hladka a podáváme. Dozdobíme ananasem.

Dozdobit také můžete chia semínky či konopným semínkem

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.