Proteinové koláče

Mlsejte zdravě a bez výčitek – proteinové pečivo je plné prémiových surovin, které vám dodají spoustu energie, povzbudí Vás na celý den, a navíc vám pomůžou zahnat chutě na sladké. Během několika minut si můžete připravit lehkou snídani nebo svačinu, kterou budete milovat. Proteinové koláče či proteinové palačinky – výběr, který nadchne vaše chuťové buňky. Dopřejte si dokonalé ráno s proteinovými Fit-day dezerty.

Jaké má složení proteinové pečivo?

  • 100% přírodní
  • Žádná chemie, laktóza, sója ani přidaný cukr

 

Proteinové pečivo je bohaté na prvotřídní suroviny. Kvalitní bílkoviny jsme čerpali z hrachu a rýže, a složení jsme doplnili porcí vlákniny pro snadnou stravitelnost. Vyvážená porce živin v lahodném dezertu je ideální pro celou rodinu. Dezerty můžete různě doplňovat a zdobit oříšky, semínky nebo domácím džemem.

Dopřejte si sladký dezert bez výčitek a dopřejte si dokonalé ráno. Proteinové pečivo kombinuje bílkoviny s ovesnými vločkami, sušeným ovocem a oříšky. Díky nízkému obsahu sacharidů jsou proteinové palačinky i koláče vhodné jako doplněk redukční a proteinové diety, kdy umožní odbourávání tuků bez zbytečného hladovění. Můžete si je dopřát i pokud sportujete. Složení plné bílkovin vám zajistí správnou regeneraci a růst svalové hmoty. Díky velkému podílu vlákniny je dezert lehký a snadno stravitelný. Nemusíte se obávat nafouklého břicha ani nadýmání.

Zažeňte chuť na sladké snadno a rychle

Fit-day proteinové pečivo si oblíbíte pro jednoduchou přípravu. Svou chutí vás dostane tak, že si jej budete chtít vzít s sebou do práce, do školy i na výlet. Zpříjemní vám ráno, dodá energii a povzbudí na celý den. Zdravé mlsání si můžete užít dle volby přípravy do několika minut, a chutný hotový dezert pak doplnit o oblíbené ovoce, med nebo džem. Ozdobit lze i drcenými oříšky a semínky. 

 

 

 

7 položek celkem