FIT-DAY - PRODUKTY ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU 2

Jak se dále rozvíjela myšlenka Fit-day?  

Skončili jsme u toho, jak se Jakub s Jitkou rozhodli změnit svůj způsob života a jak začali pracovat na myšlence zdravého životního stylu Fit-day.

Ve chvíli, kdy se Jakub rozhodl zapojit k Fit-day myšlence, tak měl problém s nadváhou (94kg). Právě díky kompletní změně životního stylu a právě také přechodem na nový způsob stravování se během jednoho roku dostal na ideální váhu 70kg, kterou si drží dodnes! Pozor! Bez jakéhokoliv jo-jo efektu a podobně!

Aby Jakub zjistil a měl jistotu v tom, jak na něj a na jeho tělo nová strava, nový životní styl působí, tak pravidelně měsíčně navštěvoval lékaře a zjistil, že má dostatek všech vitamínů a minerálů, přestal mít vysoký krevní a přestal být vnímán, jak říká: "... jako tlouštík co má potíže se zdravím..."

A pak to přišlo; Jakub s Jitkou se rozhodli podělit se i s ostatními o své produkty, o svůj způsob stravování, o svůj životní styl.

"Nebylo by fajn najít naše produkty tady, v regálech obchodů...?”

“Nebylo by úžasné sdílet naše produkty i s lidmi stejně nadšenými zdravou stravou jako my?"

"Nebylo by super jim pomoci?”

“Nebylo by skvělé, aby lidé měli možnost najít zdravou alternativu snídaně bez chemie, cukrů a tuků v té nejvyšší kvalitě a chuti?”

Tak nakonec, při překonání všech překážek, si v Hlubočkách, kousek od Olomouce, koupili starou továrnu a pustili se do rekonstrukce a přípravy realizace jejich snu! Po všech těžkostech, po všech testech, zkouškách a kontrolách, sehnali dodavatele nejkvalitnějších surovin jak z celé Evropy, tak také od lokálních farmářů, vyrobili první produkty Fit-day a získali prvního distributora...

Myšlenka FIT-DAY a zdravé stravy se tak stala reálnou a postupně se začala šířit.

Dnes produkty Fit-day najdete již v 18 zemích světa.

A Jitka s Jakubem už v tom rozhodně nejsou sami... :-)

zdravý jídelníček

www.fit-day.cz  

Fit-day Facebook

Neváhejte a přidejte se k nám i Vy!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.