Ochutnejte proteinové nápoje Just live s Beauty by Katty

Nejprodávanější

Fit day Just live malina limetka 900 g
 
1 099 Kč / ks
Fit day Just live káva 900 g
 
1 099 Kč / ks
Fit day Just live jahoda ananas 900 g
 
1 099 Kč / ks
Fit day Just live vanilka creme brulee 900 g
 
1 099 Kč / ks
Fit day Just live řecký jogurt 900 g
 
1 099 Kč / ks
5 položek celkem

Just live by Katty proteinové nápoje

 

Limitovaná edice proteinových nápojů Just live připravená ve spolupráci s youtuberkou Beauty by Katty vznikala několik měsíců, než jsme recepturu vyladili k dokonalosti. Nyní máte možnost vyzkoušet veskrze jedinečné koktejly, které si odnáší to nejlepší z našich rostlinných proteinů a smoothie: vysoký podíl mikronizované bílkoviny pro příjemný pocit sytosti a štíhlou linii i 17 % sušeného banánu pro fantastickou chuť. Každá porce navíc obsahuje denní doporučenou dávku přírodního vitamínu C. S Just live si nemusíte vybírat mezi chutí a zdravým jídelníčkem. 

Aby nebyl výběr příliš snadný, edice se představuje hned v pěti svěžích příchutích plných lehkosti. Ať už se nejdřív rozhodnete pro spojení maliny a limetky, jahody a ananasu nebo neodoláte řeckému jogurtu s medem, můžete si být jistí, že s našimi proteiny vás letní atmosféra i přes příchod podzimu jen tak neopustí.

Jakýkoliv proteinový nápoj z řady Just live navíc můžete získat se slevou 20 % díky speciálnímu kódu, který si pro vás Katty přichystala. Slevový kód

"JUSTLIVE"

 zadávejte v prvním kroku objednávky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.