Santiagova Fast Dieta 2019: Ve zdravém těle, zdravý duch…

10. června 2019 6:00 - Petr Bošnakov

Letní měsíce tlučou ze všech sil na vrata, nastal čas zabojovat s následky větších či menších stravovacích prohřešků nedávné minulosti. Žádný problém, život je boj a pocit vítězství nad sebou samým patří právem do kategorie neopakovatelných.

fitday leto trip

 

Za tímto účelem pro vás Fit Day ve spojení s členy svého týmu Jakubem Molnárem (zakladatelem Fit-day), Agátou Hanychovou, Františkem Skladaným (HC Olomouc) a Patrikem Šerým (budybuilding), připravil novinku v podobě třiceti denní speciální, zrychlené verze osvědčené Santiagovy diety. Na jejím konci čeká všechny, kteří si Santiagovu Fast Dietu zakoupí a budou se striktně držet veškerých pravidel, zaručená odměna v podobě váhového úbytku v rozmezí, 3 – 5 kg. K tomu nutno přičíst dobrý pocit z kompletní detoxikace organismu.

 

santiagova dieta [Převedený]

 

Na základě zkušeností se standardní, šedesáti denní verzí Santiagovy diety byly v rámci vývoje „fast“ verze vybrány top produkty. Tělo se tak může těšit na, Fit-Day bestsellery v podobě čokoládového proteinu (2 x 1200 gramů), smothie mango berry (1 x 600 gramů), krabiček smoothie (2 x 12 kusů) a skořicového Mugcake (600 gramů). K dosažení žádoucího výsledku je pak nezbytné si po dobu trvání Santiagovy Fast Diety, připravit dvakrát denně jídlo, a to podle přesného receptu, který najdete v uživatelské příručce.

Santiagova Fast Dieta se skládá ze dvou fází, první trvá sedm dnů, druhá pak zbytek cyklu. Po celou dobu má organismus garantován v podobě šesti jídel pravidelný přísun toho nejlepšího.

 

a++++fit-day

 

Protože Fit-Day hraje férovou hru, je na místě upozornění týkající se potravin snižujících účinnost diety. V rámci dosažení konečného cíle se budete muset „ošidit“ mimo jiné o oleje, červené maso, uzeniny, jednoduché cukry, knedlíky, chipsy, smažená jídla, slazené nápoje, kečup, sůl a pochopitelně alkohol… Jak vidno, jedná se v tomto případě o bariéru z kategorie velmi snadno překonatelných. 

Na druhou stranu souzní Santiagova Fast Dieta s potravinami jako tofu, hořčice, pita chléb, quinoa. Dokonale pak ladí se zeleninou a ovocem takřka všeho druhu. Prostě svůj mezi své! Takže, do toho!    

santigo baner

 Tajné slevové kódy

Slevové kódy:

Sleva 100,-Kč na objednávky v hodnotě od 700,-Kč - Kód: leto100

Sleva 200,-Kč na objednávky v hodnotě od 1500,-Kč - Kód: leto200

Sleva 500,-Kč na objednávky v hodnotě od 3000,-Kč - Kód: leto500

Sleva 1000,-Kč na objednávky v hodnotě od 6000,-Kč - Kód: leto1000

Sleva 2000,-Kč na objednávky v hodnotě od 10000,-Kč - Kód: leto2000

Slevové kódy v celkové hodnotě 3800,-Kč můžete použít do 30.7.2019 na našich stránkách www.fit-day.cz v prvník kroku objednávky v košíku vložením do pole slevový kupon.

 

Další články

Santiagova Fast Dieta 2019: Ve zdravém těle, zdravý duch…

Letní měsíce tlučou ze všech sil na vrata, nastal čas zabojovat s následky větších či menších s...

Vymysleli snídani, kterou chtějí změnit svět

Před nedávnem dostudovali a už tvrdě pracují. Začali totiž vyrábět zdravé svačinky Fit-day s vys...

Slyšeli jste o Santiagově dietě?

15. dubna 2019 6:00 - Jakub Molnár Santiagova dieta je jedna z nejúčinnějších diet, jejímž cílem je...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.