Chlorella

Hledáte ohromující balíček multivitaminů? Zelená jednobuněčná řasa chlorella v sobě skrývá obrovský potenciál. Tato superpotravina je prospěšná pro celé tělo a podporuje řadu tělesných funkcí. Díky vysokému obsahu chlorofylu se vyznačuje sytě zelenou barvou. Proč je chlorella jednou z nejvýznamnějších superpotravin na světe?

 • Napomáhá úbytku hmotnosti
 • Působí jako prevence proti mnoha onemocněním
 • Zelené superpotraviny napomáhají detoxikaci organismu
 • Podporuje tvorbu zdravé mikroflóry
 • Je plná vitaminů a minerálů

 

Chlorella – zelená pro hubnutí

Chcete doslova eliminovat touhu po jídle? Chlorella je tou pravou volbou. Napomáhá snižovat hmotnost hned několika způsoby. Má extra nízký obsah kalorií a nabízí kompletní nutriční zastoupení stravy. Hlad a pocit prázdného žaludku se totiž objevuje tehdy, kdy má tělo potřebu po skutečné výživě, jež může mnohdy chybět v důsledku špatné stravy. Proto pravidelným užíváním chlorelly tyto nežádoucí chutě na jídlo přemůžete. Díky správným živinám se vaše tělo nebude dožadovat nezdravého jídla.

Chlorella zároveň podporuje tvorbu zdravé střevní mikroflóry, bakterií a probiotik v celém trávicím traktu, což je zcela zásadní pro dobré trávení a celkové zdraví. Díky tomu je vhodná pro léčbu trávicího traktu a pro celkovou detoxikaci organismu.

7 zázračných vlastností chlorelly

 1. Pomáhá z těla odstraňovat toxiny, těžké kovy a jiné škodlivé látky.
 2. Obnovuje střevní mikroflóru a čistí trávicí ústrojí.
 3. Posiluje imunitní systém.
 4. Působí jako přírodní antioxidant.
 5. Podporuje celkovou regeneraci organismu.
 6. Je bohatým zdrojem vitamínu B12, chlorofylu a kyseliny listové.
 7. Pomáhá shodit přebytečná kila.

 

Chlorella je plná vitaminů a minerálů

Zelená superpotravina chlorella je bohatým zdrojem bílkovin. Takových, které obsahují důležité aminokyseliny, jež si naše tělo neumí samo vytvořit. Tyto aminokyseliny výrazně přispívají ke zlepšení mnoha funkcí v našem těle, jsou zodpovědné za přestavbu jemných tkání a neurotransmiterů.

Stejně jako většina zelených superpotravin užívaných převážně vegetariány, je i chlorella doslova nabitá důležitými minerály, jakým je například hořčík, který zlepšuje hladinu cukru v těle, srdeční i duševní zdraví. Obsahuje též významné množství draslíku, vápníku a železa.

Vitaminů obsahuje chlorella hned celé spektrum. Převážně se jedná o vitaminy A, B1, B2, B6, B12, C a vitamin E, který zvyšuje detoxikační schopnost jater a pomáhá tak lépe odbourávat škodlivé látky.

Chlorella a účinky na zdraví

Kterým nemocem dokáže chlorella předcházet?

Chlorella je bohatá na přírodní karotenoidy, které pomáhají zabránit oxidaci – jedné z hlavních příčin rakoviny a onemocnění srdce. Díky její detoxikační povaze a schopnosti podporovat imunitní systém je chlorella přirozeně anti-karcinogenní.

Je prokázáno, že chlorella pomáhá zlepšovat zpracování cholesterolu a je tak vhodná i pro osoby s vysokým krevním tlakem. Tyto vlastnosti společně s antioxidačními účinky chlorelly z ní dělají účinnou ochranu proti srdečním onemocněním.

Chlorella a jiné zelené superpotraviny 

Zajímá vás, jaké jsou nejvýznamnější výhody zelených superpotravin?

 • Osvěží dech a tělo.
 • Přirozeně detoxikuj organismus.
 • Slouží jako přírodní antioxidant.
 • Posilují imunitní systém.
 • Podporují proces trávení.

 

Jak užívat chlorellu?

Chlorella není určena jako náhrada pestré stravy. Doporučuje se užívat v dávce 1-6 g denně. Při boji proti stávajícím chorobám či při detoxikaci je obecně dávka vyšší – až 20-30 g denně. Chlorella je považována za kvalitní superpotravinu, jež lze užívat i ve vysokých dávkách. S užíváním můžete začít postupně po malých dávkách.

 

chlorella prasek
Akce VEGAN
199 Kč –10 %
Chlorella 100g
Skladem (> 10 ks)
179 Kč
Kód: 191
1 položek celkem