Nové mléčné koktejly! Novinka, které neodoláš.

Nové mléčné koktejly! Novinka, které neodoláte.

Chcete se ráno probudit a nastartovat svůj den lahodnou snídaní, která vám nezabere celé ráno? Toužíte při tom udělat něco dobrého pro svoje tělo? Zdravá snídaně je základem každého dne a proto jsme pro vás připravili jedinečné mléčné koktejly, které vás po ránu zasytí a dodají vám dostatek energie na celé dopoledne. 

banner 2018 milkshake

Proč snídat mléčné koktejly?

Milkshaky jsou lahodné nápoje plné bílkovin a ovoce. Jsou perfektní na přípravu snídaní pro celou vaši rodinu. Nápoj vám dodá energii a hlavně vás zasytí, takže i při redukční dietě si můžete svoji snídani vychutnat a nebudete mít pocit hladu. 

Milkshaky mají skvělé složení, které vám umožní pravidelně doplňovat bílkoviny a díky tomu jsou tyto nápoje vhodné i pro sportovce, nebo při dietě. Milkshaky vám pomáhají nejenom při regeneraci svalů, ale také při udržení štíhlé postavy. Další výhodou je také vysoký obsah lyofilizovaného ovoce, který přispívá k doplnění sacharidů a cukrů, které práve ráno vaše tělo potřebuje.

Mléčné koktejly obsahují kolem 40g bílkovin z hrachového a rýžového proteinu. Tato kombinace proteinů vám zajistí přísun všech esenciálních aminokyselin, které jsou důležité pro správné fungování vašeho organismu. 

Milkshaky v sobě mají jen 100% sušené a lyofilizované ovoce, rostlinný protein, kokosové mléko a neobsahují žádný přidaný cukr a hlavně neobsahují laktózu. Takže všichni s intolerancí na mléko a mléčné výrobky si mohou tento lahodný snídaňový nápoj dopřát.

 

K přípravě stačí shaker!

Když chcete mít snídani hotovou opravdu snadno a rychle, tak pro vás máme jednoduchou odpověď. Fit-day Milkshake! Stačí jen nápoj rozmíchat s vodou, nebo rostlinným mlékem a vaše snídaně je hotová. Velkou výhodou je, že si ji můžete vzít kamkoli s sebou. 

Příprava smoothie

Jakou příchuť si vyberete?

Káva, čokoláda, jehoda nebo banán? Máme pro vás všechny! Pro milovníky kávy máme lahodný mléčný koktejl s opravdovou kávou robusta. Pro ty co mají v lásce ovoce jsme připravili milkshaky s kousky lyofilizovaných jahod a banánů. No a nezapomněli jsme ani na naši nejoblíbenější čokoládu. Stačí si jen vybrat.

 

Dopřejte si jedinečný zážitek ze snídaně a vyberte si mléčný koktejl, který vám chutná nejvíce.

Máme všechny skladem! Tak honem, protože jsou neskutečně oblíbené :)

 

 

 
 
 

 

NOVINKY

MILKSHAKE KÁVA

Mléčný koktejl je úplná novinka na evropském trhu, která zachutná všem! Koktejl plný kokosového mléka a kávy.

KUP TEĎ

MILKSHAKE BANÁN

Banánový mléčný koktejl je exotické novinka s pravými kousky lyofilizovaného banánu a obrovskou dávkou bílkovin.

KUP TEĎ

MILKSHAKE JAHODA

Jahodový mléčný koktejl je novinka plná kokosového mléka a lyofilizovaných jahod. Dopřejte si jedinečnou snídani, která obsahuje kvalitní sušené kokosové mléko a lyofilizované ovoce.

KUP TEĎ
 
 
 
 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.