Jak kombinovat protein Fit-day aneb snídaně jak má být!

JAK KOMBINOVAT PROTEIN FIT-DAY ANEB SNÍDANĚ JAK MÁ BÝT!

Dostáváme hodně dotazů, jak protein užívat a připravovat.

Protein je určen k tomu, aby doplnil bílkovinu, která je velice důležitá nejen v redukčním období.

 

fitday%20mleko 

 

Často se ptáte, zda je možno míchat protein s mlékem. Ano, tato možnost je přípustná, ovšem je škoda znehodnotit protein mlékem a narušit tím vstřebatelnost živin. Samozřejmě se nic nestane, zas až takové zhřešení to není.

 

Na snídani můžete využít naše Fit-day koláče a palačinky, kde je již protein obsažen.

Protein můžete přidat do ovesné kaše, do palačinek, no prostě kamkoliv, kde potřebujete navýšit bílkovinu. Doporučuji užívat 15-30g bílkovin v porci, záleží ovšem na váze a činnosti, kterou vykonáváte.

 

Má snídaně se skládá z proteinu, ovesných vloček, arašídového másla nebo ořechů spolu s lesními plody. Tato snídaně obsahuje bílkoviny, komplexní sacharidy, zdravé tuky a potřebné antioxidanty z ovoce. Využívám lesní plody, jelikož mají menší podíl rychlých cukrů oproti ostatnímu ovoci, což je u jahod cca 6g cukru na 100g porci. Pokud vám nechutná kaše, přidejte vodu nebo vejce a udělejte si palačinky. Navrch dejte arašídové máslo nebo oříšky s lesním ovocem. Poslední varianta je taková, že všechny ingredience smícháte, přidáte kypřící prášek a dáte do mikrovlnky nebo trouby.

 

fitday%20palacinky%20proteinove

Pokud máte fantazii ze stejných ingrediencí si můžete udělat 3 rozdílná jídla, kombinovat můžete příchutě proteinů, druhy oříšků i ovoce.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.