Goji Passion

PASSION FRUIT - MARACUJA

Plody Maracuje (Mučenka jedlá) - této, původem brazilské popínavé liány, známé také pod názvy Passionfruit nebo Granadilla, dosahují hmotnosti až 2kg, jsou kulaté nebo oválné velikosti až 10cm v průměru. Šťáva, připomínající například mango, je velice příjemná, aromatická, sladkokyselá…

  • Maracuja obsahuje velké množství vitamínů A, B, C, množství vlákniny a asi 17% sacharidů. Dále také železo, vápník a další.
  • Je doporučována mezi jiným pro zlepšení a podporu srdeční činnosti.
  • Jak vznikl název Passion Fruit - Pašijové ovoce?
  • Složité květy rostliny totiž připomínají trnovou korunu a misionáři přisuzovali květům symboliku ukřižování Krista.

goji passion

KUSTOVNICE ČÍNSKÁ - GOJI

Kustovnice čínská - Goji, léčivá rostlina, která dle tradiční čínské medicíny zpomaluje proces stárnutí, se nazývá také “Elixírem mládí”.

  • Řadí se mezi adaptogeny - jedná se o rostlinný produkt zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím (zranění, úzkost, tělesná únava; zlepšuje schopnost adaptace na jiné prostředí, změnu podmínek a pomáhá udžovat rovnováhu hormonů a imunitního systému a další…).
  • Bobule velikosti 2-3 cm jsou podobné našemu šípku.
  • Goji obsahuje velké množství vlákniny, kalorií, bílkovin, cukru, vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C (až 500krát více vitamínu C než u pomerančů),E… vápník, karoten, plysacharidy, sodík, betain a mnohé další.
  • Kustovnice čínská působí proti degeneraci nervové a mozkové soustavy, chrání cevní systém, snižuje hladinu cholesterolu LDL, snižuje riziko rakoviny (zejména na nádorech jater, prostaty a prsu) a pomáhá při cukrovce, působí jako prevence proti stresu, jako zdroj kyseliny listové B9 je vhodný i pro těhotné ženy, neobsahuje lepek a další.

Goji recenze

FIT-DAY SUPERFOOD GOJI - PASSION

Jeden z TOP Fit-day produktů.

Energizující superfood, plný antioxidantů a látek prospěšných pro vaše tělo. Tento vyživný nápoj je kombinací vysoce kvalitního rostlinného proteinu, goji, a maracuji, který má velmi osvěžující chuť. Jedna dávka vám dodá spostu energie a povzbudí vás na celý den. V každé porci navíc dostanete tu nejlépe vstřebatelnou formu bílkovin z hrachu a rýže.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.