Čokoládový koláček

Čokoládový koláček (Fit-day Mugcake Chocolate)

Kdo by to neznal; ráno se nasnídat, dát děti do školy, do školky a pak do práce.

Každopádně doma jsem se objevila až večer. A jak jinak, než hladová! Co teď? Už cestou jsem přemýšlela, jestli si mám dát doma něco „pořádného?“ Třeba rohlík s kusem prvotřídní šunky, nebo smažená vajíčka, či hemenex? Je fakt, že už je celkem pozdě, jenže když já mám hlad a k tomu ještě chuť na něco dobrého, sladkého… Ale, takové to vnitřní svědomí, se ve mně přelo s mými chuťovými buňkami.

Ale ejhle, jak jsem konečně dorazila domů, tak se vše vyřešilo samo. Už jak jsem otevřela dveře do předsíně, tak jsem ucítil vůni, která mi něco připomínala… Vešela jsem do kuchyně a na jídelním stole se na mne usmíval tác s koláčky. Koláčky na večeři?! A v osm hodin večer?! No to snad ne, řeknete si!

Jenže v tomto případě to bylo všechno naprosto v klidu a v pohodě, bez jakýchkoliv obav z hryzání svědomí! Na stole totiž byly Fit-day koláčky polité hořkou čokoládou na vaření!

mugcake foto

Co jsou to ty Fit-day koláčky

Fit-day koláček je produkt – zdravý zákusek, který obsahuje vysoký podíl vlákniny bez přidaného cukru. Je kombinací kvalitního zdroje bílkovin se sušeným ovocem, ovesnými vločkami, oříšky a kakaem. Je ideální pro všechny, co mají chuť na něco sladkého, zároveň zdravého, a přitom i výživného.

Ingredience:

Ovesné vločky, sušený vaječný bílek, holandské kakao, kokos strouhaný, jablko sušené, mandle mleté, banán sušený (banánové pyré, rýžová mouka), hrachový proteinový izolát, prášek do pečení (vinný kámen, BIO kukuřičný škrob, jedlá soda). 

Příprava v troubě:

Předehřejte troubu na 180°C. Do misky nasypte dvě odměrky Fit-day Mugcake Chocolate (2x15g) a přidejte 50 - 100ml vody. Promíchejte dokud nebudete mít hladké těsto a nalijte do silikonové formy na muffiny, koláčky apod. Pečte na 180°C 30 minut. Vypněte troubu a po vyjmutí překlopte na talířek a dozdobte svým oblíbeným ovocem, džemem, medem… prostě tím, co máte rádi.

Příprava v mikrovlnné troubě:

Do středně velkého hrníčku nasypte dvě odměrky Fit-day Mugcake Chocolate (2x15g) a přidejte 50-100ml vody. Promíchejte dokud nebudete mít hladké těsto a vložte do mikrovlnné trouby na 1 minutu a 30 sekund, na 900W. Po vyjmutí překlopte na talířek a dozdobte svým oblíbeným ovocem, džemem, medem… opět tím, co máte Vy sami rádi.

Snímek obrazovky 2018-11-15 v 16.36.59

Snímek obrazovky 2018-11-15 v 16.37.08

Upozornění: Jelikož jsou tyto koláčky „silně návykové“, tak si raději někam schovejte, ať Vás nepředběhnou děti a alespoň něco na Vás zůstane!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.