Co vše musím udělat pro vysněnou postavu

CO VŠE MUSÍM DĚLAT PRO VYSNĚNOU POSTAVU

Jak jsme si řekli minule, bez nastaveného jídelníčku a tréninku (pohybu) to bohužel nepůjde.

Řekneme si pár rad, které by jste měli dodržovat, aby jste se cítili a vypadali dobře.

 

fitday%20zdrave%20vs%20nezdrave%20jidlo 

 

Začneme jídlem, doporučuji konzumovat 5-6 jídel denně. Jsou studie, že je jedno zda sníte 3 jídla nebo 6 jídel se stejnými celkovými hodnotami na den. Já osobně doporučuji jídlo rozložit, díky tomu bude vaše tělo rovnoměrně během celého dne zásobováno živinami a nebudete tolik pozorovat pocit hladu.

Pokud za sebou budete mít měsíc diety a tréninku bez zhřešení, dopřejte tělu to, na co máte chuť. Jídlo bude chutnat jako nikdy a vy se můžete těšit z toho, že po dalším měsíci a dobrých výsledcích si dejte něco dobrého, co uspokojí vaše chuťové pohárky.

Je třeba si uvědomit, že pokud nebudete dodržovat režim, podvádíte sami sebe, nikoho jiného. Pokud se neudržíte a sníte celý pytel bombońů, vaše výčitky budou tak velké, vaše psychika bude tak nízko, že se budete nesnášet, co vás napadne? Jít na záchod? Přesně takhle vznikají nemoce, které si lidi způsobují malým sebevědomím a vůlí.

Existují dle mého dva typy lidí. První skupina je skupina, která bere dietu a cvičení vážně, ale také bere vše jako zábavu, rádi se učí a dozvídají nově věci, aby se posunuli zase o něco dál. Druhá skupina drží režim a dietu za trest, říká si.. kdy už to sakra bude, trápí se a nevidí kolem sebe nic pozitivního. Negativní mysl nebude mít nikdy pozitivní výsledky. Psychika je jeden z nejdůležitejších faktorů k úspěhu a věřte mi, že až se jednoho dne podíváte do zrcadla, uvidíte přesně to, co jste chtěli a přáli si vidět!

 

 fitday%20zena%20cviceni

 

Když přejdeme k tréninku, doporučuji kombinaci silového tréninku spolu s kardiem. Díky silovému tréninku bude vaše postava vypadat dobře, bude zpěvněná, vyrovnáte disbalance postavy a spálíte dost velké množství kalorií, tyto benefity pouze z kardio tréninku nezískáte.

Hodně žen se bojí, že díky tréninku v posilovně jim vyroustou svaly, nebojte.. nevyrostou! Lidé si neuvědomují jaká dřina je za každým gramem svalu navíc. Pokud chcete budovat hmotu, budete muset využít i vyživové doplňky, striktní dietu a režim, který se běžnému člověku jen těžko představuje. Takže se silového tréninku určitě nebojte, jediné co získáte je pevný zadek, stehna a pekáč buchet!

Také sledujete teleshopping? Tak na tyto bláboly zapoměňte, jde pouze o reklamu a produkt, který vám způsobí akorát užší objem vaší peněženky, ne pasu a hýždí. Kombinace silového tréninku a kardia je nejefektivnější forma hubnutí a tvarování postavy. Osobně doporučuji kvalitní dynamický strečink, silovou část a na konci tréninku kardio (osobně střídám HIIT kardio se standartním podle chuti a pocitu), samozřejmě nezapoměňte po kardiu na statický strečink.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.